یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ |۱۱ شعبان ۱۴۴۱ | Apr 5, 2020
پاراچنار به غزه پاکستان تبدیل شده است! کشتار شیعیان را متوقف کنید

حوزه/ حجت الاسلام عباس جعفری، دبیرکل مجلس وحدت مسلمین، در یک کنفرانس خبری تروریسم تکفیری را در پاکستان به شدت محکوم کرده و خواستار اقدام قاطعانه‌تر علیه تکفیری‌ها شد.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری حوزه، حجت الاسلام رجا ناصر عباس جعفری، دبیرکل مجلس وحدت مسلمین، یکی از احزاب برجسته شیعه در پاکستان، طی سخنانی تروریسم تکفیری را در این کشور به شدت محکوم کرده و خواستار اقدام قاطعانه‌تر علیه تکفیری‌ها و توقف کشتار شیعیان این کشور شد.

دبیرکل مجلس وحدت مسلمین با اشاره به مظلومیت شیعیان در منطقه پاراچنار گفت: منطقه شیعه نشین پاراچنار به غزه پاکستان تبدیل شده است، زیرا همانطور که مردم نواره غزه در فلسطین اشغالی در دست صهیونیست‌های نژادپرست در کشور دروغین و ساختگی اسرائیل در رنج و عذاب به سر می‌برند، مردم پاراچنار نیز از دست ستمگری‌های تروریست‌های تکفیری در رنج و محنت قرار دارند.

حجت الاسلام جعفری که همراه با سایر روحانیون در یک کنفرانس مطبوعاتی فوری در اسلام‌ آباد حضور یافته بود، بی‌تفاوتی و بی اعتنایی حاکمان و قدرت‌ها در مقابل قربانیان حوادث تروریستی هولناک در پاراچنار و مردمی که نسبت به این جنایت دست به تحصن و گردهمایی‌های اعتراضی زده بودند را محکوم کرد.

وی گفت: مردم به خاطر جان‌های از دست رفته دست به تحصن زدند. و هیچ کس توجهی به سوگواری و اندوه پاراچنار و سرنوشت غمگین قربانیان حملات تروریستی نداشته است. خدمات اینترنت و تلفن همراه را نیز در پاراچنار به حالت تعلیق درآوردند زیرا مقامات بی‌رحم و ظالم می‌خواستند صدای مردم را خفه کنند و تا صدای مسلمانان ستمدیده شیعه در پاکستان به گوش جهانیان نرسد.

حجت الاسلام جعفری، یک سرهنگ پاکستانی به نام اجمل را نیز متهم به اهانت به معترضان و مردم پاراچینار از جمله زنان به نام امنیت کرده و خواستار اقدام جدی علیه او شد. وی گفت: شیعیان در روز عید دست به تظاهرات و تحصن زدند تا به این ترتیب اعتراض خود را علیه خشونت در پاکستان ثبت کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =