دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ | May 25, 2020
حجاب بانوی مسلمان در متروی لندن از سرش کشیده شد

حوزه/یک فرد ناشناس به یک بانوی و دوست محجبه‌اش در ایستگاه متروی زیرزمینی لندن حمله کرده، وی را مورد ضرب و شتم قرار داده و حجاب او را از سرش کشید.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه» به نقل از metro، حجاب بانوی مسلمان در متروی زیرزمینی لندن توسط فرد ناشناسی از سرش کشیده شد.

یک زن مسلمان عصر روز گذشته در ایستگاه متروی خیابان بیکر در شهر لندن مورد حمله فرد ناشناسی قرار گرفت و حجابش از سرش کشیده شد.

این بانوی مسلمان انگلیسی همچنین گفت که ابتدا روسری از سرش کشیده شد و سپس مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.

پلیس حمل و نقل انگلستان تأیید کرد که نیروهایش تحقیقاتی در این زمینه آغاز کرده‌اند و در جستجوی فرد حمله کننده می‌باشند.

این بانوی مسلمان که قربانی اسلام‌هراسی قرار گرفته در شبکه‌های اجتماعی درباره این حمله نوشته است: او ابتدا شروع به توهین کلامی به من و دوست محجبه‌ام کرد. من سعی کردم او را دور کنم اما به من اهانت کرد و پشت سر هم تهدید و توهین به ما نسبت می‌داد.

وی در ادامه گفت: سپس دست به سمت روسری من برد و حجابم را کشید و وقتی به طور غریزی سعی کردم روسری خودم را بچسبم و نگذارم حجابم لطمه بخورد، مرا مورد ضرب و شتم قرار داد.

 

این خبر در شبکه‌های اجتماعی به شدت مورد توجه قرار گرفته و از زمان بارگذاری تا کنون بیش از 9 هزار مرتبه باز توییت شده است.

یک سخنگوی پلیس نیز در این باره گفت: چنین رفتارهای ناهنجاری کاملا غیرقابل قبول هستند و ما چنین برخوردهایی را تحمل نخواهیم کرد. این حادثه به ما گزارش شده است و ما در حال تحقیق هستیم.

پلیس همچنین از مردم خواسته است که هر اطلاعاتی را از طریق تماس تلفنی با ماموران این اداره در میان بگذارند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =