دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ |۱۲ شعبان ۱۴۴۱ | Apr 6, 2020
حجت الاسلام والمسلمین سید رحیم توکل

نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری گفت: جهان با پیروی از مولود سوم شعبان قادر به درک آزادگی و سیر بسوی خداوند و نیل به قله سرفرازی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از مازندران، حجت الاسلام والمسلمین سید رحیم توکل، نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری امروز با انتشار پیامی به مناسبت سوم، چهارم و پنجم شعبان، ضمن تبریک این ایام، تنها راه رهایی جهان از مصائب کنونی را پیروی از راه و سبک زندگی سیدالشهداء(ع) دانست. 
 
متن پیام نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری به شرح ذیل است: 
 
بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم 
 
قال رسول‌الله(ص): "حسین منی و انا من حسین، احب الله من احب حسینا، حسین سبط من الاسباط"، "حسین از من است و من هم از حسینم، هر که حسین را دوست بدارد خداوند دوست او باد، حسین فرزندزاده‌ای است از فرزندزادگان انبیاء." 
 
میلاد سراسر لطف و سرور سیدالشهداء، سیدالساجدین و قمرمنیر بنی‌هاشم علیهم‌السلام بر عموم محبان و پیروان اهلبیت عصمت و طهارت صلوات‌الله علیهم اجمعین بویژه امام زمان (عج‌) و نائب شایسته او مقام معظم رهبری مبارک باد. 
 
بشریت مفتخر به وجود شایستگان برگزیده‌ای است که زندگی آنان مالامال از درس‌های آموزنده و حیات‌بخش است. آنانی‌که سعادت دو جهان انسان‌ها را تضمین می‌کنند و با سبک زندگی الهی خود، بهترین الگو را به همه انسان‌های آزاده تاریخ تقدیم می‌دارند تا بشریت دچار سردرگمی و حیران و ضلالت نشود. 
 
سید و مولای جوانان بهشت و برادر و پسر معصوم و ساجدش، افتخار هستی و راهنمای سعادت و عدالت و محبت‌اند. راه بدون آنان به مقصد معهود نمی‌رسد. شرافت و آزادگی مدیون مولود سوم شعبان است. 
 
جهان با پیروی از مولود سوم شعبان قادر به درک آزادگی و سیر بسوی خداوند و نیل به قله سرفرازی است. پاسداران جان برکف ما، تربیت شده مکتب حسین‌ بن‌ علی علیهم‌السلام و جانبازان سرفرازمان، درس‌آموز کوی وفا و صفای حضرت ابوالفضل‌العباس علیه‌السلام و متقین و صالحین زاهد نیز شیعه زین‌العابدین و مقتدای ساجدینعلیه افضل صلوات‌المصلین هستند. 
 
دعای همیشگی ما، توفیق عموم برای درک معرفت این موالید و پیروی از آنان و رسیدن به سعادت و امنیت همه‌جانبه با نابودی کفر و استکبار و شیاطین امروز و فردای جهان است، که با ظهور حضرت مهدی(عج‌) این مطلوب حاصل می‌آید؛ پس وظیفه نخست‌مان دعا برای تعجیل در ظهور و کسب شایستگی برای درک آن حضور است. 
 
دوم شعبان‌المعظم 1439 برابر با 31 فروردین 1397 
سیدرحیم توکل، نماینده مردم شریف مازندران در خبرگان رهبری

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =