چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ |۲ رجب ۱۴۴۱ | Feb 26, 2020
امام جمعه فسا

حوزه/ امام جمعه فسا، تضعیف نهادهای قانونی خصوصا شورای نگهبان را با توجه به جایگاه آن در قانون اساسی، به ضرر انقلاب و نظام دانست و گفت: مشروعیت انتخابات در گرو احترام به ساختارهای قانونی همچون شورای نگهبان است.

حجت الاسلام حسین جمالی زاده در گفت و گو با خبرنگار «حوزه» در شیراز، با اشاره برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند، همه باید در راستای برگزاری انتخابات باشکوه و حضور حداکثری تلاش کنیم و با رعایت حرمت تمامی کاندیداها، بهترین را از جهت ایمان، روحیه‌ انقلابی و جهادی، شجاعت،  دستگیری از مردم و عدالت طلبی در اولویت انتخاب قرار دهیم و با شناختی که از این مردم وجود دارد قطعا همین گونه خواهد شد.

وی با بیان اینکه تضعیف نهادهای قانونی خصوصا شورای نگهبان با توجه به جایگاه آن در قانون اساسی کاری مذموم و ناپسند است، اضافه کرد: مشروعیت انتخابات در گرو احترام به ساختارهای قانونی همچون شورای نگهبان است.

امام جمعه فسا همچنین هر گونه حاشیه‌سازی برای انتخابات را نتیجه ناامید کردن مردم در این مقطع حساس از کشور دانست و تصریح کرد: حاشیه سازی برای انتخابات امری نادرست و به ضرر نظام و انقلاب خواهد شد.

حجت الاسلام جمالی زاده خاطرنشان کرد: در انتخاب مجلس شورای اسلامی و گرایش به کاندیداها باید توجه ویژه ای داشت، چراکه باید نگاه به رفتار و عملکرد افراد بسیار دقیق باشد باید مواظب بود که فریب شعارهای جذاب و از واقعیات به دور را نخوریم.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =