دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ | Jun 1, 2020
آیت الله صادق آملی لاریجانی

حوزه/ رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با دعوت از عموم ملت ایران اسلامی به حضور پرشور در انتخابات، گفت: در این فضا به همدلی و انسجام ملی نیاز داریم.

به گزارش خبرگزاری «حوزه»، آیت الله صادق آملی لاریجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با دعوت از عموم ملت ایران اسلامی به حضور پرشور در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، گفت: در این فضا به همدلی و انسجام ملی نیاز داریم. امیدواریم که بطلان تخلیات خامی که دشمنان در انصراف ملت از انقلاب داشته اند، بار دیگر ثابت شود. ان شاء الله همه ما در این انتخابات شرکت خواهیم کرد.

وی با تأکید بر حفظ وحدت و همدلی افرود: اعضای محترم مجمع تشخیص مصلحت نیز مثل همه مردم در انتخابات شرکت خواهند کرد و افتخار این را خواهیم داشت که در تجلی این وحدت و انسجام ملی، سهم و نقش کوچکی داشته باشیم.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اهمیت انتخابات در نظام مردم سالاری دینی، خاطرنشان کرد: انتخابات دوم اسفندماه یک جریان مهم برای مردم سالاری دینی است، تجلی رکن جمهوریت نظام در انتخابات است و ما امیدواریم که همه با هر سلیقه ای که دارند در انتخابات شرکت کنند و اهتمام خود را به نظام جمهوری اسلامی و بحث اهمیت سرنوشتی که در دست خود مردم است، نشان بدهند. البته ممکن است در جریان انتخابات، کسانی انتقاداتی داشته باشند. این یک مساله است ولی اصل شرکت در انتخابات و نشان دادن وحدت ملی مساله مهمتری است که ان شاء الله باید رعایت کنیم.

313/60

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =