پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ |۱۴ ربیع‌الاول ۱۴۴۳ | Oct 21, 2021
پروژه های عمرانی

حوزه/ معاون شهردار قم گفت: عمده پروژه‌های عمرانی شهر در ایام تعطیلات نوروز فعال بوده و تلاش در تکمیل هرچه سریع‌تر آنها است.

به گزارش خبرگزاری حوزه عباس حلوائی‌زاده با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور و مسائل به وجود آمده در این خصوص اظهار کرد: با توجه به اینکه شهر قم نیز درگیر این بیماری شده تمام تدابیر بهداشتی و دستورالعمل‌های لازم در پروژه‌های عمرانی و درخصوص کارگران فعال در آنها رعایت می‌شود.
وی با تاکید بر اینکه شیوع این ویروس مشکلاتی را در روند پیشرفت پروژه‌ها ایجاد کرده است گفت: به همین دلیل برخی کارگران خواستار عدم فعالیت در کارگاه بودند که سخت‌گیری نشده و با ظرفیت کمتر پروژه‌ها فعال هستند.
معاون شهردار قم با اذعان به اینکه ملزومات بهداشت فردی از جمله ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی در کارگاه‌های عمرانی فراهم شده تا سلامت کارگران به خطر نیفتد افزود: با وجود مشکلاتی که در روند اجرای پروژه‌ها به وجود آمده اما همچنان با سرعت خوبی عملیات عمرانی پروژه‌های شهری در حال پیشرفت است.
وی خاطرنشان کرد: در تعطیلات نوروز هم تمام پروژه‌ها فعال خواهند بود و برخی پروژه‌ها از جمله تقاطع غیرهمسطح کارگر تا پایان تعطیلات به بهره‌برداری می‌رسند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8