شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ | Jan 23, 2021
مفتی منیب الرحمن

حوزه/ مفتی منیب الرحمن مفتی اعظم پاکستان در پیامی خطاب به دولت آمریکا از این کشور خواست به تحریم و محاصره ایران پایان دهد.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری حوزه مفتی منیب الرحمن مفتی اعظم پاکستان در پیامی خطاب به دولت آمریکا از این کشور خواست به تحریم و محاصره ایران پایان دهد.

در این پیام آمده است:

مردم ایران از یک طرف درگیر ویروس و بیماری کرونا هستند و از طرفی تحریم های آمریکا و محدودیت های شدید، امور روزمره گذران زندگی ناشی از تحریم ها آتش مشکلات را دوچندان بلکه سه چندان نموده است و دنیا کسی نیست که بر مظلومیت ایرانی ها صدایی بلند کند لذا ما بر خود لازم می دانیم که این درخواست را به یک مطالبه عمومی در جامعه بین الملل تبدیل کنیم و بخواهیم که تحریم های ایران باید برچیده شود و تا ایرانی ها با توجه به امکانات خود بتوانند به نحو احسن بر این بیماری غلبه کنند.

وی افزود: نخست وزیر پاکستان جناب آقای عمران خان نیز در این زمینه اظهاراتی داشته و پیگیری هایی نموده است که ما از ایشان تشکر می کنیم اما متاسفانه از سایر حکمرانان ممالک اسلامی صدایی در این زمینه شنیده نشده و زبانهایشان بسته است که جای افسوس و تاسف دارد. ماهیت ظلم تفاوتی ندارد و ظالم هرکسی که باشد و مظلوم هرکسی که باشد، ظلم بد است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8