سه‌شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ | May 18, 2021
دیدار رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با آیت الله اعرافی

حوزه/ حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی گفت: اگر نیروهای مستعد و نخبه حوزه وارد فضای دانشگاهی شوند، ثمره بسیار مناسبی خواهد داشت و می توان از این فرصت به بهترین نحو بهره برد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، حجت الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی در دیدار با آیت الله اعرافی که در دفتر مدیر حوزه علمیه در قم برگزار شد، عنوان کرد: مجموعه نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ها نماینده حوزه علمیه در محیط های دانشگاهی است.

وی افزود: ما با شورای عالی انقلاب فرهنگی توافقی داشتیم که اگر حکمی قرار است درباره دانشگاه ها داده شود، قبل از آن از ما مشورتی بگیرد تا جریان سوء به راه نیفتد.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، گفت: اگر ما طرف مشورت تصمیمات قرار بگیریم، به نوعی می توان در تصمیم گیری ها حکمت را هم در نظر گرفت.

حجت الاسلام والمسلمین رستمی یادآور شد: اگر بدنه ای از اساتید مومن با مجموعه نهاد رهبری دانشگاه ها در ارتباط باشد، بسیاری از موج سازی ها در فضای مجازی رخ نخواهد داد، در قضیه بنزین اگر جامعه دانشگاهی به کار ورود می کرد، نیاز به ورود رهبر معظم انقلاب نبود.

وی ادامه داد: اگر نیروهای مستعد و نخبه حوزه وارد فضای دانشگاهی شوند، ثمره بسیار مناسبی خواهد داشت و می توان از این فرصت به بهترین نحو بهره برد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8