یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | Jun 20, 2021
مسلم عمران رئیس مرکز فرهنگی فلسطین در مالزی

حوزه/ رئیس مرکز فرهنگی فلسطین در مالزی، وظیفه همه مسلمانان و جوامع بین المللی را ایستادگی در برابر رژیم آپارتاید و نامشروع اسرائیل و حذف آن دانست.

به گزارش خبرگزاری حوزه، مسلم عمران رئیس مرکز فرهنگی فلسطین در مالزی، امروز ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ در دومین کنگره بین المللی قدس شریف که به صورت مجازی از شبکه عبرات تی وی پخش شد به تقدس سرزمین قدس اشاره کرد و با تأکید بر به پایان رساندن اشغالگری و جنایت در این سرزمین، اظهار داشت: ایستادگی در مقابل بی‌رحمی‌ها و کشتارهای اسرائیل وظیفه همه جهانیان است و باید همه با اتحاد و وحدت کلمه به این ظلم‌ها علیه ملت فلسطین پایان دهیم.

رئیس مرکز فرهنگی فلسطین در مالزی با تأکید بر مقاومت سرسختانه ملت فلسطین در برابر اشغالگری‌های اسرائیل، ابراز داشت: حداقل وظیفه ما، حمایت از این مردم مقاوم است؛ ما نباید در برابر جنایت‌های اسرائیل سکوت کنیم؛ رژیم صهیونیستی به دنبال تخریب و اشغال کامل بیت المقدس است که این خواب شوم با مقاومت و ایستادگی امت اسلامی هرگز تحقق نخواهد شد.

وی بیت المقدس را یکی از مراکز هویت فلسطینیان و مسلمانان عالم توصیف کرد و گفت: اسرائیلی‌ها می‌خواهند این هویت و آرمان را از بین ببرند و به همین دلیل ایستادگی در مقابل این اقدام جنایتکارانه بر همه لازم و واجب است.

مسلم عمران با تأکید بر اهمیت وحدت مسلمانان در به پیروزی رسیدن فلسطینیان، ابراز داشت: فلسطین باید یکی از اصل ترین موضوعات امت اسلامی باشد؛ قدس مهم ترین دغدغه جهان اسلام است؛ امام خمینی(ره) بشارت به آزادی فلسطین داده است و ما نیز بر این وعده اعتقاد کامل داریم.

رئیس مرکز فرهنگی فلسطین در مالزی در پایان وظیفه همه مسلمانان و جوامع بین المللی را ایستادگی در برابر رژیم آپارتاید و نامشروع اسرائیل و حذف آن دانست.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8