جمعه ۱ مرداد ۱۴۰۰ | Jul 23, 2021
راجا ناصر

حوزه/ راجا ناصر، روش امام خمینی(ره) همدردی، همدلی و همبستگی با مردم فلسطین را به وسیله نامگذاری روز قدس ستود و گفت: امام خمینی در مقابل استکبار ایستاد و جرأت مقابله با استکبار را در مردم ایجاد کرد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، علامه راجا ناصر عباس جعفری دبیرکل وحدت مسلمین پاکستان، در دومین روز از برگزاری کنگره قدس شریف که در قم در حال برگزاری است، روز قدس را پیروی تمام مردم جهان از امام خمینی (ره) در اظهار همدردی، همدلی و همبستگی با مستضعفان و مظلومان جهان با زبان روزه توصیف کرد و گفت: امام خمینی به دنبال بیدار کردن مردم جهان بود؛ به دنبال این بود تا به مردم بفهماند که مستکبران به دنبال خرید و فروش مردم برای انجام حرکت‌های مختلف سیاسی اجتماعی هستند.


دبیرکل وحدت مسلمین پاکستان ادامه داد: امام خمینی فهماند که مستکبران بعد از رسیدن به خواسته‌هایشان و در دست گرفتن حاکمیت، هیچ اعتراض و سرپیچی را بر نمی‌تابند و با مردم به عنوان یاغی برخورد کرده و آن‌ها را مورد ظلم و ستم قرار می‌دهند.


علامه راجا ناصر نتیجه گرفت: با شناخت این روش‌های استکبار جهانی، باید با هم متحد شویم و نجنگیم؛ چون شیطان بزرگ آمریکا این رفتارهای مسلمانان را می‌نگرد و در این بین دستور می‌دهد.


وی ایستادگی و قیام امام خمینی (ره) در برابر مستکبران جهان را به منظور رفع زور گوئی، ظلم و ستم آن‌ها توصیف کرد و ابراز داشت: با این حرکت امام خمینی (ره) اکثر مردم جھان بیدار شدند وشعار ضد استکباری سر دادند.


دبیرکل وحدت مسلمین پاکستان با اشاره به هفته وحدت و تأثیر آن در وحدت مسلمانان جهان امام خمینی (ره) را حکیم امت توصیف کرد و گفت: امام خمینی (ره) هم حکیم بود و هم دشمن را خوب شناخته بود؛ بنابراین عالم استکبار را مجبور کرد که کنار برود تا خود مردم برای سرنوشت خود تصمیم بگیرند.


علامه راجا ناصر در پایان گفت: یوم قدس، یوم المقاومه، یوم آزادی فلسطین، یوم آزادی قدس، یوم اتحاد بین المسلمین جھان است که باید به همین مناسبت دشمن اسلام و مسلمانان را خوب بشناسیم.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8