چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ |۱۴ شعبان ۱۴۴۱ | Apr 8, 2020
حجت الاسلام طیبی فرد فرمانده تیپ امام صادق(ع)

حوزه/ نباید کسانی انتخاب شوند که سست عنصر باشند و با مرعوب شدن در مقابل هیاهوی دشمن، فضا را برای نفوذ دشمن مهیا کرده و دنبال تحمیل هزینه به نظام باشند .

به گزارش خبرگزاری «حوزه»، حجت الاسلام  والمسلمین طیبی فر فرمانده تیپ 83 امام جعفر صادق (علیه السلام) در جمع 150 نفر از طلاب و روحانیون سراسر کشور درپادگان آموزشی باقرالعلوم (علیه السلام)اظهار داشت: امروز تقابل عالم تقابل غرب و شرق نیست، تقابل اسلام و استکبار است ،استکبار با تمام وجود در مقابل اسلام ناب،سازش ناپذیر وبی پیرایه  محمدی (صلی الله علیه وآله) که جمهوری اسلامی ایران منادی آن است ، تمام قد ایستاده و با تمام توان در جهت خاموش نمودن ویا حداقل انحراف آن تلاش می کند.

فرمانده تیپ 83 افزود: خواست حقیقی دشمن، فراموشی واداشتن مقاومت و آرمان های مقدس انقلاب، و فراموشی اندیشه امام ره است؛ در حالیکه خواست اسلام و انقلاب اسلامی دقیقا نقطه مقابل خواست دشمن است.

حجت الاسلام والمسلمین  طیبی فر در ادامه گفت: از الزامات مبارزه با استکبار این است که پاس گل به دشمن ندهیم و حرفهایی نظیر اینکه شورای نگهبان باید بجای معیار سلیقه از معیار قانون استفاده کند دقیقاً پاس گل به دشمن دادن است!

فرمانده تیپ 83 در پایان با اشاره به برنامه داشتن دشمن در انتخابات پیش رو گفت: برای انتخاب اصلح  باید در کنار تخصص و  کار بلدی ،تعبد و تقید حقیقی نماینده به اسلام محرز باشد و همچنین ضمن التزام عملی به ولایت مطلقه فقیه ،اهل تبری و تولی به معنای واقعی کلمه باشند؛ مبادا کسانی انتخاب شوند که سست عنصر باشند و با مرعوب شدن در مقابل هیاهوی دشمن، فضا را برای نفوذ دشمن مهیا کرده و دنبال تحمیل هزینه به نظام باشند .

 

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =