پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ |۲۶ ذیحجهٔ ۱۴۴۲ | Aug 5, 2021
میثاق طلبگی

حوزه/ معاون تهذیب حوزه علمیه گیلان از برگزاری دوره متمرکز میثاق طلبگی با حضور متقاضیان ورود به حوزه در این استان خبرداد.

حجت الاسلام سید اسماعیل میرهاشمی، در گفتگو با خبرنگار سرویس استان های خبرگزاری «حوزه» با اعلام این مطلب اظهارداشت: این دوره ویژه کسانی است که در آزمون ورودی حوزه علمیه و مصاحبه پس از آزمون توانستند امتیازهای  لازم  را کسب کنند.

وی، با بیان اینکه تعداد 200 نفر در این دوره حضور خواهند داشت، افزود:  چندسالی است که با تلاش های صورت گرفته ، این دوره  به صورت متمرکز برگزار می گردد که امسال نیز در صدد هستیم  تا این مهم محقق گردد.

معاون تهذیب حوزه علمیه گیلان، هدف از برگزاری این دوره را آشنایی طلاب جدیدالورود با فضای حوزه، الزامات طلبگی و شیوه تحصیل در حوزه عنوان کرد و تصریح کرد: برگزاری کلاس های آموزشی، برنامه قرآنی، جلسات بصیرتی و سیاسی، برگزاری جلسات درس اخلاق و مشاوره عمومی و خصوصی و برنامه های ورزشی از جمله برنامه های جانبی این دوره خواهد بود.

وی با بیان اینکه تمهیدات لازم جهت غربالگری داوطلبین ورود به حوزه و آشنایی آنان با مسائل طلبگی اندیشیده شده است، گفت: داوطلبین، در این دوره استعداد و توانایی خود را برای ادامه تحصیل در حوزه محک می زنند.

حجت الاسلام میرهاشمی با یادآوری اینکه دوره متمرکز میثاق طلبگی حوزه گیلان بعد از ماه مبارک رمضان برگزار می شود، خاطرنشان کرد: این دوره بصورت متمرکز در دو منطقه شرق(مدرسه اهل بیت(ع) آستانه اشرفیه ) و غرب استان(مدرسه امام جعفر صادق(ع) شهرستان تالش) برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8