چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ | Aug 12, 2020
امام رضا علیه السلام

حوزه / انتشارات دلیل ما با کارنامه ای پربار از معارف اهل بیت (علیهم السلام) به ارائه آثاری ارزشمند در ارتباط با تاریخ و سیره امام رضا (علیه السلام) پرداخته است.

به گزارش سرویس علمی فرهنگی خبرگزاری «حوزه»، این انتشارات به مناسبت  ایام"دهه کرامت"، این آثار  ارزشمند  را با 30 درصد تخفیف عرضه می کند.

 این آثار عبارتند از:

* التفسیر المرتضی للامام علی بن موسی الرضا (ع)

مولفان این کتاب دکتر بهنیا و دکتر طاهری درصدد ارائه تفسیری از قرآن براساس احادیث امام رضا(ع) هستند و در این کتاب آیات سوره های مختلف قرآن را بنابر احادیث امام رضا تفسیر نموده اند. این کتاب که به زبان عربی و در 424 صفحه منتشر شده است در هشتمین جشنواره کتاب سال رضوی حائز رتبه گردید.

* آموزه های مهدوی در کلام رضوی

آخرین اثر استاد معظم نجم الدین طبسی در ارتباط با احادیث امام رضا در مورد امام زمان و مهدویت است. این کتاب در 72 صفحه و به مناسبت ایام با سعادت دهه کرامت منتشر شده است.

* امام رضا (ع)‌ به روايت اهل سنت

اين اثر با  استفاده از 200 كتاب از منابع اهل سنت شخصيت درخشان و دانش بي مانند امام رضا(ع)‌ را مورد بررسی قرار داده و مي توان آن را گام جديدي در عرصة شناخت جامع زندگي هشتمين وصي پيامبر اكرم (ص) دانست. نویسنده این کتاب محمد محسن طبسی آن را در 372 صفحه تالیف نموده است.

* گزارش لحظه به لحظه  از سفر امام رضا (ع) به ايران

نویسنده کوشیده است که اتفاقات این سفر از آغاز سفر از مدینه، آخرین حج، ورود به ایران ، منازل مختلف اقامت درطول سفر، ورود به نیشابور و طوس و بالاخره پایان سفر در قالب داستان ارائه کند آن گونه که خوانندگان، خود را همسفر ایشان بدانند و از هر واقعه ای درسی بیاموزند. این کتاب در 64 صفحه توسط محمدرضا انصاری تالیف گردیده است.

*علي بن موسي (ع) امام رضا

مجموعه کاملی از سیره و تاریخ زندگی امام رضا(ع) در 840 صفحه به قلم شیوای مرضیه محمدزاده، کتابی مفصل و کامل جهت آشنایی با امام رضا(ع) و وقایع و اتفاقات زندگی آن حضرت از ولادت تا شهادت آن حضرت است.

برای تهیه کتاب های مورد نظر وکسب اطلاعات بیشترمی توانید با شماره   02537744988 انتشارات دلیل ما تماس بگیرید.

 

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8