چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ |۱۴ شعبان ۱۴۴۱ | Apr 8, 2020
حجت الاسلام والمسلمین سید محمد سعیدی

حوزه/ تولیت آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) با بیان اینکه برای سبک زندگی اسلامی ویژه دولتی‌ها باید کار جدی‌تری انجام شود، گفت: دولتی‌ها سبک زندگی جامعه را با مدیریت خود مورد تاثیر قرار می‌دهند به همین علت باید در این عرصه ورود جدی فراتر از یک نوشته داشته باشیم.

به گزارش خبرگزاری «حوزه»،‌ حجت الاسلام والمسلمین سید محمد سعیدی در دیدار با مسئولان موسسه فرهنگی هنری سبک زندگی آل یاسین که در سالن محراب حرم حضرت معصومه(س) برگزار شد،‌ با اشاره به اینکه سفر حضرت علی بن موسی‌الرضا علیه‌السلام از مدینه تا مرو، باید مورد بررسی قرار گیرد، اظهار کرد: سفرنامه‌ها جاذبه زیادی برای مردم دارند به ویژه زمانی که این سفر به امام هشتم اختصاص داشته باشد.
وی اضافه کرد: باید به آفات و آسیب خارج شدن از سبک زندگی اسلامی توجه داشته باشیم به این معنا که در این موسسه فقط باید به موضوع سبک زندگی اسلامی توجه شود؛ برای این سبک باید متخصصان را تربیت کنیم تا این افراد به جایگاه مرجعیت در حوزه سبک زندگی اسلامی برسند.
تولیت آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) با تاکید بر اینکه موسسه باید از سیاسی شدن پرهیز کند، تصریح کرد: این موضوع یکی از آسیب‌هایی است که باید مراقب آن باشیم.
وی با بیان اینکه برای سبک زندگی اسلامی ویژه دولتی‌ها باید کار جدی‌تری انجام شود، عنوان کرد: دولتی‌ها سبک زندگی جامعه را با مدیریت خود مورد تاثیر قرار می‌دهند به همین علت باید در این عرصه ورود جدی فراتر از یک نوشته داشته باشیم.
حجت الاسلام والمسلمین سعیدی از عقاید به عنوان یکی از اصول مهم در سبک زندگی اسلامی نام برد و مطرح کرد: حضرت معصومه سلام‌الله علیها در عرصه‌های مختلف اسوه‌ای برای مردم جامعه هستند به هیمن علت در حرم مطهر باید آموزه‌های زندگی این بانوی کریمه احیا شود.
انتهای پیام// ۱۵/ ۳۱۳

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =