سه‌شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ | Jul 27, 2021
حجت الاسلام نعمت الهی

حوزه/ مدیر کل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: برنامه هایی که روحانیون در ماه رمضان باید به آن توجه کنند، تفسیر قرآن، تصحیح قرائت نماز و بیان اهمیت پرداخت زکات است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از قزوین، حجت الاسلام علی نعمت الهی در اجلاسیه شهدای روحانی و طلایه داران تبلیغ، گفت: کمیته امداد به خوبی موضوع زکات را پیگیری کرده و سال قبل بیش از۱۰ میلیارد و۵۰۰ میلیون تومان زکات جمع آوری شده است.

وی افزود: از دیگر برنامه هایی که باید مورد توجه قرار گیرد، امر به معروف و نهی از منکر است تا بتوان بسیاری از آسیب های اجتماعی را کاهش داد، اگر معیشت را مدیریت کنیم، می توانیم به اقتصاد مقاومتی برسیم و نیازهای جامعه را نیز پاسخ دهیم و در این راستا و تحقق شعار امسال باید مردم را در سخنرانی ها به خرید کالای ایرانی تشویق کنیم.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: برنامه هایی که روحانیون در ماه رمضان باید به آن توجه کنند، تفسیر قرآن، تصحیح قرائت نماز و بیان اهمیت پرداخت زکات است. جامعه امروز در همه زمینه ها نیازمند اخلاق است تا بتوان در محیطی آرام برنامه ها و احکام دینی را پیاده کرد و به نیازها و سوالات مردم پاسخ داد.

وی ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای روحانیت بیان کرد:  شهدا زنده اند و بر اساس آیه شریفه از خدای خود روزی می گیرند و به عنوان شمع محفل بشریت روشنگر مسیر دیگران هستند. بي شک حوزه هاي علميه و حوزويان، امروز پيشگام و طلايه دار جبهه مقاومت در جنگ نرم فرهنگي عليه دشمن هستند.

حجت الاسلام نعمت الهی تصریح کرد: شهدا عامل اتحاد مردم بوده و در تنگناها به داد مردم رسیده اند و این هنر شهداست که زندگی جاودانه را برگزیدند تا بتوانند چراغ راه آیندگان برای هدایت به سمت رستگاری شوند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8