چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ | May 27, 2020
شیخ الازهر

حوزه/ الازهر همچنین هشدار داد که ادامه یافتن سیاست سرکوبگرانه صهیونیست ها و رفتار دوگانه مجامع بین المللی در برابر جنایت های جهان موجب بی اعتمادی عمومی به سازمان های حقوق بشر بین المللی خواهد شد.

به گزارش سرویس بین‌الملل خبرگزاری حوزه در پی شدت یافتن انتفاضه مردم فلسطین و راهپیمایی بازگشت و سرکوب این راهپیمایی ها که به شهادت شش فلسطینی نیز منجر شد، احمد الطیب شیخ الازهر این سرکوب ها از سوی رژیم صهیونیستی در نوار غزه را محکوم و تاکید کرد: الازهر به صورت کامل حامی و پشتیبان ملت فلسطین در این مبارزه مشروع برای بازپس گیری سرزمین های اشغالی و برپایی کشور مستقل فلسطین به مرکزیت قدس شریف است.

الازهر ار جامعه بین الملل و تمام سازمان های حقوق بشر خواست به مسئولیت قانونی و اخلاقی خود برای متوقف ساختن جنایت های رژیم اشغالگر عمل کنند، زیرا این رژیم با اقدامات خود شهروندان و مقدسات فلسطین را هدف قرار داده است.

الازهر همچنین هشدار داد که ادامه یافتن این سیاست سرکوبگرانه صهیونیست ها و رفتار دوگانه مجامع بین المللی در برابر جنایت های جهان موجب بی اعتمادی عمومی به سازمان های حقوق بشر بین المللی خواهد شد.

الازهر در پایان پیام خود شهادت شش جوان فلسطینی را به خانواده های این شهدا تسلیت گفت و از خدای متعال خواست آنها را در رحمت گسترده خویش وارد کند و به بازماندگان آنها صبر و آرامش عنایت کند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =