پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ | Oct 29, 2020
آیت الله عبد الامیر قبلان رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان

حوزه/ رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان در پیامی میلاد حضرت عیسی مسیح (ع) را تبریک گفت و اشاره کرد: حضرت عیسی (ع) مؤسس دینی جدید و مبَشِّر نبی مکرم اسلام (ع) بود، لذا هر دو پیامبر، فرستاده خداوند به سوی تمامی بشریت و حامل ارزش های آسمانی هستند.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه»، آیت الله عبد الامیر قبلان رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان در پیامی میلاد حضرت عیسی مسیح (ع) را تبریک گفت و اشاره کرد: حضرت عیسی (ع) مؤسس دین جدید و مبَشِّر نبی مکرم اسلام (ع) بود،  لذا هر دو پیامبر، فرستاده خداوند به سوی تمامی بشریت و حامل ارزش های آسمانی هستند، پس مسلمانان و مسیحیان باید به حضرت محمد (ص) و حضرت عیسی (ع) رجوع کنند تا صلح و مهربانی در سرزمین ما حاکم شود و همگی در برابر باطل و شرارت که همان استکبار همبستگی داشته باشند.

وی ضمن اشاره به تلاش های رژیم صهیونیستی در سوء قصد به عطا الله حنا رئیس اسقف های قدس، این اقدام خصمانه را به شدّت محکوم کرد و عواقب آن را متوجه این رژیم دانست.

دعوت فلسطینی ها به تحکیم وحدت و ثبات و دفاع از سرزمین انبی

آیت الله قبلان فلسطینی ها را به تحکیم وحدت و ثبات و دفاع از سرزمین انبیا دعوت کرد و گفت: ما اطمینان داریم که پیروزی هم پیمان ملت فلسطین خواهد بود.

رئیس مجلس اعلای شیعیان، سیاستمداران لبنان را به همکاری با نخست وزیر جدید در جهت نجات کشور و تشکیل دولت نجات بخش ملّی دعوت کرد و گفت: دولت جدید باید اولویت خود را کنترل اوضاع نا به سامان اقتصادی، بهبود وضعیت معیشتی، مبارزه با فساد و بازگشت اموال به غارت رفته قرار دهد.

وی در پایان گفت: سالروز میلاد حضرت مسیح (ع) یاد آور مسئولیت ما در گسترش فرهنگ محبت و همکاری در جهت تحکیم صلح است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8