یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ | May 31, 2020
مسابقه

حوزه/ مجمع قاریان و حافظان قران کریم استان قم مسابقه خاطره‌نویسی با عنوان خاطره ماندگار را در دو موضوع «قرآن» و «امام مهدی (عج)» به منظور امید بخشی و ایجاد نشاط اجتماعی در جامعه و گسترش فرهنگ انس با قرآن کریم و مهدویت در میان اقشار مختلف جامعه به ویژه اساتید قرآنی، قاریان، حافظان و مبلغان گرامی راه‌اندازی کرده است.

به گزارش خبرگزاری حوزه، با توجه به تعطیلی اغلب جلسات آموزشی، محافل و فعالیت‌های قرآنی کشورمان به سبب شیوع ویروس کرونا، هر کدام از اساتید و فعالان قرآنی کشورمان به دنبال راهکاری برای ارائه محتوای قرآنی به شهروندان با توجه به شرایط کنونی هستند.

 علی‌اصغر شعاعی، مدیر مجمع قاریان و حافظان قرآن استان قم، از راه‌اندازی مسابقه‌ای در فضای مجازی با عنوان خاطره ماندگار خبر داده است تا اهالی قرآن و عموم مردم که خاطره‌ای از همنشینی با کلام وحی دارند از این طریق خاطره خود را با هموطنان به اشتراک بگذارند.

بر همین اساس مجمع قاریان و حافظان قران کریم استان قم مسابقه خاطره‌نویسی با عنوان خاطره ماندگار را در دو موضوع «قرآن» و «امام مهدی (عج)» به منظور امید بخشی و ایجاد نشاط اجتماعی در جامعه و گسترش فرهنگ انس با قرآن کریم و مهدویت در میان اقشار مختلف جامعه به ویژه اساتید قرآنی، قاریان، حافظان و مبلغان گرامی راه‌اندازی کرده است.

زمان ارسال آثار در این مسابقه از یکشنبه، سوم‌ فروردین‌ماه، همزمان با بعثت پیامبر اکرم(ص) آغاز شده و تا ابتدای ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

آثار ارسالی به این رقابت باید به صورت مکتوب حداکثر در ۱۵ خط به صورت تایپ شده (یا تصویر خط خوانا) باشد و حداکثر ۵ خاطره از هر شرکت‌کننده پذیرفته خواهد شد.

همچنین امکان ارسال خاطره به صورت ویدئویی حداکثر در هفت دقیقه نیز میسر بوده و امتیاز ویژه نیز خواهد داشت. نتایج ارزیابی در روز عید فطر اعلام و از آثار برگزیده برای نشر یا ساخت مستند استفاده خواهد شد.

توضیحات بیشتر در این‌ خصوص در صفحه اینستاگرام dr.aliasgharshoaei درج شده است. همچنین متقاضیان می‌توانند آثار خود را به آدرس @Hussin۱۱۴ که در تمامی پیام‌رسان‌ها فعال است ارسال کنند.

از جمله جوایز این مسابقه اسکان و پذیرایی همراه با خانواده در بقاع متبرکه استان قم (مسجد مقدس جمکران، آستان مقدس امامزاده هلال بن علی و مشهد اردهال) خواهد بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =