سه‌شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ | May 18, 2021
علوی گرگانی

حوزه/ لازم است عموم مردم بهتر از گذشته به توصیه ها و نصایح پزشکان توجه کرده و با رعایت بهداشت فردی و اجتماعی و دستورات مقامات مسئول در ریشه کن کردن این بلیه کمک کنند.

به گزارش خبرگزاری حوزه ، متن پیام تشکر و تقدیر حضرت آیت الله علوی گرگانی از زحمات مدیران و کادر پزشکی استان گلستان و توصیه به رعایت مسائل بهداشتی و توصیه مدیران به این شرح است:

بسمه تعالی

شیوع بلای عالمگیر کرونا در هفته های پایانی سال گذشته تا به امروز در ایران عزیز موجب بر هم خوردن نظم طبیعی زندگی مردم شده است.در این شرایط آنچه که بیش از هر چیز خودنمایی میکند مجاهدت و تلاش شبانه روزی پزشکان و پرستاران و مدیران و همکاران آنها همچنین نیروهای جهادی و مردمی است که با بی توجهی به تعطیلات عید نوروز مشغول خدمت می باشند. 
 
اینجانب از مسئولان و زحمتکشان استان گلستان مخصوصا قرارگاه مردمی مدافعین سلامت ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان و تمامی پزشکان و پرستاران، استاندار محترم و همکاران ایشان، شهردار محترم گرگان و شهرهای دیگر استان و همکاران آنها، سپاه نینوا و بسیج و سایر ارگانها وتمامی نیروهای جهادی و مردمی که مخلصانه و با تلاشی خستگی ناپذیر در صدد کمک به مردم استان هستند تشکر وافر دارم.

لازم است عموم مردم بهتر از گذشته به توصیه ها و نصایح پزشکان توجه کرده و با رعایت بهداشت فردی و اجتماعی و دستورات مقامات مسئول در ریشه کن کردن این بلیه کمک کنند.

همچنین توسل به اهل بیت علیهم السلام و تضرع به درگاه پروردگار و خضوع و خشوع دائمی در مقابل خداوند در ایام ماه شعبان موجب رفع هر چه سریعتر این بلیه و فرج برای امت اسلامی خواهد شد که امید است فراموش نگردد. 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8