شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ | Mar 6, 2021
شماره پنجم نشریه سخن حوزه

حوزه/ «جهاد مقدس»؛ عنوان تیتر یک شماره جدید نشریه اینترنتی «سخن حوزه» است که تلاش های جهادی بانوان حوزوی در جبهه سلامت و کمک رسانی به مردم را روایت می کند.

به گزارش خبرگزاری «حوزه»، پیش شماره پنجم نشریه اینترنتی «سخن حوزه»، ویژه سرویس استان های خبرگزاری حوزه، با مطالب متنوعی از آخرین رویدادها، یافته‌ها و دستاوردهای حوزه‌های علمیه و روحانیت استان ها منتشر شد.

دریافت PDF شماره پنجم «سخن حوزه»

«جهاد مقدس»؛ عنوان تیتر یک شماره جدید نشریه اینترنتی «سخن حوزه» است که مجاهدت ها و تلاش های بانوان حوزوی در جبهه سلامت و کمک رسانی به مردم را روایت می کند.

پیش شماره پنجم نشریه «سخن حوزه» متفاوت تر از شماره های پیشین منتشر شده و اخبار حوزه های علمیه خواهران و بانوان طلبه سراسر کشور فضای کلی نشریه را به خود اختصاص داده است.

«گزارشی از فعالیت ۱۵۰ هزار طلبه در بسیج»، «برخورد شگفت انگیز علامه طباطبایی(ره) با همسرش»، «دختران حاج قاسم کرونایی ها را تنها نگذاشتند»، «حل اختلاف طایفه ای توسط امام جمعه فامنین»، «گزارشی از چرایی ممنوعیت واردات واکسن کرونا از آمریکا، انگلیس و فرانسه در گفتگو با متخصصان پزشکی»، «نسخه آیت الله ناصری برای رفع حوائج و مشکلات»، «روستای کَمَک چشم انتظار کمک خیرین و دولتی ها»، «پیام های دریافتی شما» و ... ده ها مطلب جذاب دیگر در پیش شماره پنجم نشریه «سخن حوزه» به چشم می خورد.

«سخن حوزه» نخستین نشریه خبری اینترنتی حوزه‌های علمیه استانی است که از سوی سرویس استان های خبرگزاری رسمی حوزه تهیه، تدوین و منتشر می شود.

 کانال «سخن حوزه» در پیام رسان ایتا از طریق آدرس ذیل در دسترس عموم مخاطبان گرامی قرار دارد.

https://eitaa.com/joinchat/۳۷۱۷۰۰۵۳۷۲Ccd۴۳۴۳۳۲۷۷

نسخه های قبلی «سخن حوزه» را از طریق کانال دریافت کنید

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8