دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ |۱۹ صفر ۱۴۴۳ | Sep 27, 2021
آیت الله سید محمد تقی مدرسی از علمای عراق

حوزه/ آیت الله سید محمد تقی مدرسی نسبت به فروپاشی تمدن بشری در نتیجه انحراف آن از ارزش های انسانی هشدار داد و گفت: اگر به سوی خداوند برنگردیم، این تمدن از بین خواهد رفت.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه»،آیت الله سید محمد تقی مدرسی از علمای عراق نسبت به فروپاشی تمدن بشری در نتیجه انحراف آن از ارزش های انسانی هشدار داد و گفت: اگر به سوی خداوند متعال، ارزش های الهی و فطر پاک برنگردیم، این تمدن از بین خواهد رفت.

ایشان نابودی ملیون ها انسان و خسارت های اقتصادی میلیاردی شیوع ویروس کرونا را نتیجه عذاب الهی دانست و افزود: راه حل ها بشریت برای مقابله با کرونا به شکست خورد، چون که واقعی نبود. راه حل آن اعتراف بشریت به نقاط ضعف و بازگشت به سوی خداوند متعال و پذیرش رهبران الهی است که راه خیر و صلاح را به بشریت نشان دهند.

آیت الله مدرسی بازگشت به سوی خداوند را بازگشت به سوی شریعت و ارزش هایی مثل عدالت، احسان، دوری از فحشا و منکر توصیف کرد و بیان داشت: غرق شدن تمدن غرب در بدبختی ها و انحراف از فطرت سلیم و بهره مندی ثروتمندان از دارو و واکسن باید به بازگشت به سوی خداوند سبحان منتهی شود.

این عالم عراقی در پایان از درگاه خداوند متعال درخواست کرد که به حق ماه رجب و به حق حضرت امیرالمومنین علی (علیه السلام) این بیماری را از تمامی بشریت بردارد و بشریت را در بازگشت به راه درست موفق گرداند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8