یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ | Jul 25, 2021
دیدار مدیر حوزه‌های علمیه خواهران با مدیر جامعه‌الزهرا(س)

حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین بهجت پور با مدیر جامعة الزهرا(س) دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم بهجت پور، مدیر حوزه های علمیه خواهران  با حضور در جامعة الزهرا(س) با خانم سیده زهره برقعی، مدیر این نهاد حوزوی دیدار و انتصاب ایشان را تبریک گفت.

در این دیدار معاونان آموزش، پژوهش، فرهنگی و تبلیغی و پشتیبانی و منابع انسانی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران نیز حضور داشتند.

در ابتدای این دیدار خانم برقعی اظهار داشت: امیدواریم هم افزایی خوبی بین دو نهاد جامعة الزهرا(س) و مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران صورت پذیرد و شاهد پیشرفت روزافزون این دو نهاد و ثمرات مفید این همکاری باشیم.

وی با بیان این که ما هیچ تفکیکی بین این دو نهاد قائل نیستیم چون هر دو وظیفه تربیت سربازان امام زمان(عج) را بر عهده دارند، افزود: ما افتخار خادمی طلاب و حوزه های علمیه را پیدا کرده ایم و باید تلاش کنیم طلابی در تراز سربازی امام عصر(عج) تربیت کنیم و بانوانی مجتهده را تحویل جامعه دهیم.

در ادامه دیدار حجت الاسلام والمسلمین بهجت پور، جامعة الزهرا(س) را افق پیش روی حوزه های علمیه خواهران دانست و بیان داشت: جامعة الزهرا(س) بمثابه فیضیه حوزه های علمیه خواهران است و قوت و قدرت این نهاد حوزوی، قوت و قدرت مدارس علمیه خواهران در سراسر کشور است.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم شاهد همکاری و هماهنگی بیش از پیش این دو نهاد حوزوی در دوره جدید باشیم تا بتوانیم به عنوان دو بال طلاب را به جایگاه و شخصیت مناسب خود رهنمون کنیم.

در بخش پایانی دیدار نیز، حاضرین در جلسه به اختصار نقطه نظرات و پیشنهادات خود را جهت هم افزایی بیشتر این دو نهاد حوزوی خواهران مطرح کردند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8