پنجشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ |۱۵ شعبان ۱۴۴۱ | Apr 9, 2020
جبهه العمل الاسلامی

حوزه/ جبهه العمل الاسلامی لبنان در نشست خود گفت: محور مقاومت از تهران تا غزه و دمشق و صنعاء توانسته تروریسم را شکست داده و توطئه آمریکایی صهیونیستی خلیجی که هدفش راه اندازی آشوب و فتنه داخلی بود، در هم بشکند.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه»، جبهه العمل الاسلامی لبنان در نشست خود گفت: محور مقاومت از تهران تا غزه و دمشق و صنعاء توانسته تروریسم را شکسته داده و آن را بیرون براند و توطئه آمریکایی صهیونیستی خلیجی که هدفش راه اندازی آشوب و فتنه داخلی بود، در هم بشکند.

این جبهه ادامه داد: توطئه گران این کار را از طریق ابزار های مختلف از جمله تهدید به لغو توافق هسته ای و فشار اقتصادی انجام دادند و امروز تلاش می کنند از برخی تحرکات و تظاهرات ها، سوء استفاده کنند.

جبهه العمل الاسلامی اشاره کرد: تلاش برخی کشور های حاشیه خلیج فارس و تهدید به انتقال درگیری به داخل کشور ایران، تلاشی ناامیدانه است و هیچ گاه به موفقیت نخواهد رسید.

این جبهه ادامه داد: حوادثی که در ایران اتفاق افتاد، از جمله کشتار و آتش زدن اموال، تأسیسات عمومی و مؤسسات رسمی، به طور واضح دخالت آشکار غرب و دشمنان انقلاب را ثابت کرد و  البته تحریک برخی گروه های کینه توز در داخل کشور، هیچ تأثیری در وضعیت کنونی این کشور نخواهد داشت.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =