شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ | May 30, 2020
حجت الاسلام حدائق

حوزه/ مدیر مدرسه علمیه منصوریه شیراز با اشاره به فعالیت‌های قرارگاه تبلیغی عمار، گفت: تاکنون بیش از ۶۰۰۰ بسته معیشتی به همت خیرین تهیه شده که توسط طلاب قرارگاه تبلیغی عمار بسته بندی و میان نیازمندان توزیع شده است.

حجت الاسلام حمید رضا حدائق در گفتگو با خبرنگار «حوزه» در شیراز، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری پیرامون مواسات و همدلی، اظهار داشت: با توجه به اینکه شیوع بیماری کرونا موجب بیکاری بسیاری از افراد کم درآمد جامعه شد، به همین دلیل طلاب قرارگاه تبلیغی عمار اقدام به بسته بندی و توزیع ۳۰۰۰ بسته معیشتی که از سوی خیرین تهیه شده بود، کردند.

وی در ادامه اضافه کرد: طلاب قرارگاه تبلیغی عمار منصوریه فعالیت های بسیاری در راستای کمک های مؤمنانه انجام داده اند که توزیع این ۳ هزار بسته معیشتی بخشی از آنان به شمار می رود، همچنین شناسایی خانواده های نیازمند و آسیب دیده بیماری کرونایی بر عهده طلاب این قرارگاه است که به خوبی انجام شده است.

مسئول قرارگاه تبلیغی عمار همچنین به تشریح دیگر فعالیت های قرارگاه تبلیغی پرداخت و خاطرنشان کرد: تاکنون به همت خیرین محترم بیش از ۲۰۰۰ دست غذای گرم طبخ و تهیه شده است که توسط طلاب قرارگاه تبلیغی عمار بسته بندی و بین نیازمندان مناطق محروم استان فارس و حاشیه شهر شیراز توزیع شده است.

وی به تهیه و توزیع ۶۰۰ بسته بهداشتی و فرهنگی میان نیازمندان اشاره کرد و یادآور شد: در ایام شیوع ویروس کرونا در استان فارس، به همت خیرین عزیز و مشارکت بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) ۶۰۰۰ بسته معیشتی تهیه شد که توسط طلاب قرارگاه عمار منصوریه بسته بندی و میان نیازمندان توزیع شده است.

حجت الاسلام حدائق همچنین از فعالیت های جهادی طلاب در بخش ضدعفونی ایام کرونایی خبر داد و افزود: طلاب قرارگاه تبلیغی منصوریه در ایام کرونایی به بیش از ۱۰ گروه تقسیم شدند و هر شب به صورت جداگانه معابر، منازل، مساجد، حسینه ها و مناطق آسب پذیر را ضدعفونی می کردند.

وی در ادامه به یکی دیگر از فعالیت های قرارگاه تبلیغی منصوریه اشاره و ابراز کرد: طلاب قرارگاه تبلیغی منصوریه به مناسبت های مختلف مانند نیمه شعبان، ولادت امام حسن مجتبی(ع) و شب های قدر اقدام به فعالیت های گوناگون جهادی از جمله توزیع بسته معیشتی، برپایی ایستگاه صلواتی و توزیع نان می کنند که در واقع به مناسبت میلاد کریم اهل بیت(ع) توزیع نان به تعداد ۱۰۰۰ عدد انجام شد.

مدیر مدرسه علمیه منصوریه شیراز عنوان کرد: رسیدگی به ایتام که ائمه معصومین(ع) تاکید ویژه ای بر روی این موضوع دارند از دیگر فعالیت های قرارگاه تبلیغی است که تاکنون ۵۰۰ بسته معیشتی ویژه ایتام در مناطق محروم نیز توزیع شده است.

وی در پایان ابعاد تبلیغی قرارگاه تبلیغی منصوریه را مورد توجه قرار داد و مطرح کرد: برگزاری کلاس ها و جلسات حلقه معرفت کانون های فرهنگی تحت پوشش قرارگاه عمار در فضای مجازی توسط طلاب از دیگر فعالیت هایی بود که در این ایام انجام شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =