دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ |۱۲ صفر ۱۴۴۳ | Sep 20, 2021
خطاط

حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه اصفهان از برگزاری دورس سطوح حوزه علمیه اصفهان همچون گذشته به صورت اختیاری و به دو نحو مجازی و حضوری خبر داد.

حجت الاسلام عبدالامیر خطاط در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در اصفهان، اظهار کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و وضعیت قرمز در استان اصفهان مقرر شده است که همچون گذشته نحوه برگزاری کلاس ها و شرکت طلاب در این کلاس ها به صورت اختیاری انتخاب شود.

وی افزود: مقرر شده است در صورت برگزاری درس ها به صورت حضوری اولاً درس‌ها تا قبل از ظهر تمام شود و ثانیاً طلبه های غیربومی هر مدرسه به صورت غیرحضوری دروس خود را دریافت خواهند کرد.

معاون آموزش حوزه علمیه اصفهان گفت: در صورت برگزاری درس ها به صورت غیرحضوری مدارس باید با تدابیری مانند برگزاری امتحان حضوری هفتگی، تماس مستمر با طلاب یا ملاحظه یادداشت برداری از صوت دروس قوت علمی طلاب را بسنجند.

وی در تشریح تبصره سوم این تصمیم، گفت: اساتید نیز بنا به صلاحدید می توانند با تعداد کمی از شاگردان خود در مدرسه تدریس نموده و صوت آن را در اختیار سایر طلاب قرار دهند.

حجت الاسلام خطاط عنوان کرد: تذکر مهم آنکه مجوزهای فوق، تماماً مشروط به رعایت کامل دستورالعمل های ستاد ملی کرونا بوده و با کسانی که رعایت نکنند برخورد انضباطی خواهد شد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8