سه‌شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ | Jun 15, 2021
بلک

حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با تأکید بر اینکه اوقاف برای رفع مشکلات شهری آمادگی دارد، گفت: در این زمینه و با توجه به شرایط ویژه بیمارانی همچون بیماران پروانه‌ای، اوقاف این آمادگی را دارد که با همکاری شهرداری و سرمایه‌گذار نسبت به سرمایه گذاری سه جانبه در راستای امور درمانی این بیماران همکاری کند.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از اصفهان به نقل از روابط عمومی اوقاف اصفهان، حجت‌الاسلام محمدحسین بلک در حاشیه حضور در یکصد و چهل و دومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، اظهار داشت: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان همکاری کامل در جهت خدمات و توسعه شهری داشته است، در این راستا در زمینه بهره برداری از ایستگاه‌های مترو، معابر شهری، توسعه فضای سبز، توسعه ورزشگاه‌ها و... همکاری ویژه‌ای را داشته‌ایم.

وی همچنین از تهیه بسته پیشنهادی دارای ۱۵ سرفصل برای همکاری با مدیریت شهری اصفهان خبر داد و گفت: در صورت درخواست شورای شهر این بسته پیشنهادی را برای بررسی به شورای شهر ارائه خواهیم کرد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با تاکید بر اینکه اوقاف برای رفع مشکلات شهری آمادگی دارد، اضافه کرد: در این زمینه و با توجه به شرایط ویژه بیمارانی همچون بیماران پروانه‌ای، اوقاف این آمادگی را دارد که با همکاری شهرداری و سرمایه‌گذار نسبت به سرمایه گذاری سه جانبه در راستای امور درمانی این بیماران همکاری کند.

وی از قدردانی اعضای شورای شهر اصفهان به دلیل همکاری اداره اوقاف با شهرداری برای بهره‌برداری از پروژه‌های شهرداری صحبت به میان آورد و گفت: ما در همه زمینه‌ها با شهرداری آمادگی برای تعامل داریم.

حجت‌الاسلام بلک در ادامه با بیان اینکه علی‌رغم همه تعاملات صورت گرفته همچنان مسائل حل نشده‌ای بین اداره اوقاف و شهرداری اصفهان وجود دارد، ابراز داشت: در این زمینه باید برای تحقق حقوق وقف تعامل بهتری صورت گیرد و شهرداری همکاری بیشتری را اوقاف داشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه اداره اوقاف در خصوص رفع مشکل مردم حصه و سایر مناطق شهر اصفهان اعلام آمادگی کرده است، افزود: این در حالی است که تاکنون پاسخی از نهادهای ذی ربط به ویژه شهرداری در این زمینه دریافت نکرده‌ایم.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان اضافه کرد: از ۶ ماه گذشته تاکنون برای حل مشکلات بین شهرداری و اوقاف درخواست برگزاری جلسه با شهردار اصفهان را داشته‌ایم که هنوز این جلسه برگزار نشده است.

گفتنی است، در این جلسه علنی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان به سؤالات پنج نفر از اعضای شورای شهر در زمینه اقدامات اوقاف برای کاهش آسیب‌های اجتماعی و... پاسخ داد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8