چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ | Jun 3, 2020
آیت الله نوری

حوزه/ حضرت آیت‌الله نوری همدانی با بیان این که بر همگان لازم است که در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن حضوری پرشور داشته باشند گفتند: راهپیمایی 22 بهمن عرصه نشان دادن قدرت و اقتدار اسلام و انقلاب و اعلام انزجار از استکبار جهانی و ایادی دست نشانده آن است.

به گزارش خبرگزاری «حوزه»،  این مرجع تقلید امروز در جلسه درس خارج فقه خود که در مسجد اعظم قم برگزار شد با گرامیداشت فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی تصریح کردند: همه مردم باید در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن حضور یافته و حماسه‌ای دیگر خلق کنند.

ایشان با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران زمینه ساز انقلاب جهانی حضرت مهدی(عج) است تصریح کردند: از همین رو باید به حرکت‌هایی نظیر راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن نیز دیدگاهی دینی و معنوی داشته باشیم.

حضرت آیت‌الله نوری همدانی با اشاره به کینه توزی دشمنان نظام تاکید کردند: امروز انقلاب اسلامی ایران به نقطه امیدی برای مستضعفان عالم تبدیل شده است و به همین دلیل دشمنان تاب پیشرفت‌های این انقلاب را ندارند.

معظم له راهپیمایی 22 بهمن را بهترین فرصت برای اعلام پایبندی ملت به نظام ولایی دانست و افزود: مردم با حضور گسترده خود در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن به دشمنان نظام و اسلام نشان می‌دهند که همچنان پرشور در عرصه حمایت از نظام حضور داشته و ثابت قدم هستند.

این مرجع تقلید تصریح کردند: ملت با حضور دشمن شکن خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن عزت، اقتدار، وحدت و همبستگی خود را به دنیا نشان می‌دهند.

 

ایشان با اشاره به اینکه بر همگان لازم است که در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن حضوری پرشور داشته باشند گفتند: راهپیمایی 22 بهمن عرصه نشان دادن قدرت و اقتدار اسلام و انقلاب و اعلام انزجار از استکبار جهانی و ایادی دست نشانده آن است.

حضرت آیت‌الله نوری همدانی با اشاره به وضعیت منطقه و جهان اسلام اظهار کردند: در چنین شرایطی بر همگان لازم است که با حضور خود در این راهپیمایی دشمن شکن به حمایت از انقلاب و تجدید پیمان با آرمان‌های امام و انقلاب و تجدید بیعت با ولایت فقیه بپردازند.

 

 

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =