جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ |۴ رجب ۱۴۴۱ | Feb 28, 2020
آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری

عضو شورای عالی حوزه با بیان اینکه رئیس جمهور آمریکا، پاسخ یاوه گویی های خود را در روز ۲۲ بهمن از ملت ایران خواهد گرفت، گفت: بدون تردید همچون گذشته، ملت ایران با عزمی آهنین در راهپیمایی میلیونی و باشکوه ۲۲ بهمن شرکت می کنند و پاسخ یاوه گویی های دشمنان را می دهند.

آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه»، با اشاره به فرا رسیدن ایام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: ملت رشید ایران در طول سال های بعد از پیروزی انقلاب، همچنان سروقامت در میدان انقلاب حضور دارند و در مقابل تحریم ها، توطئه ها، موانع و کارشکنی های دشمنان صبورانه ایستادگی کرده اند.

عضو هیئت رئیسه خبرگان رهبری با اشاره به اظهارات رئیس جمهور جدید آمریکا درباره ملت ایران، گفت: این روزها رئیس جمهور تازه به دوران رسیده ایالات متحده آمریکا با یاوه گویی ها و تهدیدات خود به ایران هراسی و اسلام هراسی روی آورده است.

معاون جامعه مدرسین با بیان اینکه رئیس جمهور آمریکا پاسخ یاوه گویی های خود را در روز 22 بهمن از ملت ایران خواهد گرفت، تصریح کرد: بدون تردید همچون گذشته، ملت ایران با عزمی آهنین در راهپیمایی میلیونی و باشکوه 22 بهمن شرکت می کنند و پاسخ یاوه گویی های دشمنان را می دهند.

آیت الله حسینی بوشهری تصریح کرد: ملت ما تاکنون براساس پایبندی به انقلاب و بیعتی که با امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری داشتند، همواره آمادگی خود را برای حضور در عرصه های سخت اعلام کرده اند و در روز 22 بهمن نیز ان شاء الله شاهد حضور پررنگ ملت خواهیم بود؛ زیرا حضور ملت ما پاسخ قاطعی برای دشمنان انقلاب اسلامی است.

عضو شورای عالی حوزه با بیان اینکه ملت ایران بارها با حضور پرشکوه خود در عرصه های مختلف پاسخ قاطعی به دشمنان داده است، گفت: دشمنان بدانند مردم ما همان ملت سال 1357 هستند که در مقابل رژیم طاغوت و اربابانش، قهرمانانه ایستادگی کردند و آنچه که برای آنها خیالی ناباورانه بود، به یک باور واقعی تبدیل کردند.

امام جمعه قم در پایان خاطرنشان کرد: حضور پرشکوه ملت و دستاوردهای انقلاب در 38 ساله گذشته زمینه ساز دستیابی به موفقیت های بعدی و رسیدن به قله های پیروزی است.

انتهای پیام/313/33

 

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =