یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ | Oct 25, 2020
جنبش جهاد اسلامی فلسطین

حوزه/ جنبش جهاد اسلامی با تأکید بر اینکه همچنان برای رهایی از زیر بار توافقنامه اسلو و در هم پیچیدن صفحه سیاه آن فراهم است، افزود: این توافقنامه موجب بحرانی شدن روابط داخلی شده است.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه»، جنبش جهاد اسلامی با تأکید بر اینکه همچنان برای رهایی از زیر بار توافقنامه اسلو و در هم پیچیدن صفحه سیاه آن فراهم است، افزود: این توافقنامه موجب بحرانی شدن روابط داخلی و عقب نشینی سیاسی و شتاب برخی از کشور های عربی برای برقراری روابط با دشمن صهیونیستی شده است.

جنبش جهاد اسلامی در بیانیه ای که به مناسبت بیست و هفتمین سالگرد امضای توافقنامه شوم اسلو، صادر کرد، گفت: توافقنامه سقوط خطرناکی را رقم زد و هزینه های سنگینی را به مسئله فلسطین تحمیل کرد و دشمن صهیونیستی از آن به عنوان سرپوشی برای یهودی سازی و شهرک سازی و عادی سازی روابط پنهان استفاده کرد.

این جنبش اسلامی با اشاره به اینکه در سایه تلاش هایی که برای ایجاد مقاومت که نماینده وجدان ملّت و امت در مقابل اشغالگران است انجام گرفت، توافقنامه اسلو بسیاری از دستاورد های ملت فلسطین را نابود و روند آزاد سازی سرزمین را با محدودیت مواجه کرد، تأکید کرد: مقاومت فراگیر که در انتفاضه مسجد الاقصی تجلّی یافت، برای اصلاح روند سیاسی و مقابله با طرح های استعماری الحاق کرانه باختری و پایان محاصره ظالمانه و مقابله با پروژه خیانت که تحت عنوان عادی سازی روابط و برپایی روابط با دشمن صهیونیستی، کافی است.

جنبش جهاد بار دیگر بر موضع ثابت و تمسک خود به تمامی فلسطین از بحر تا نهر تأکید کرد و خواستار موضع گیری ملّی، جامع و یکپارچه در مقابله با پروژه خیانت و لغو به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی شد.

جنبش جهاد اسلامی در پایان بیانیه به اسرای با استقامت در زندان های رژیم اشغالگر و اهالی قدس، نوار غزه، کرانه باختری و سرزمین اشغالی و فلسطینی ها ساکن در اردوگاه ها درود فرستاد و ملت فلسطین را به مشارکت در فعالیت های خشمناک مردمی علیه پروژه های خیانت در ۱۵ سپتامبر دعوت کرد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8