دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ | Mar 8, 2021
آیت الله صفایی بوشهری

حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه الان جنگ وارد حوزه ادراک و اندیشه شده است، بر ضرورت تشکیل جبهه مقاومت رسانه ای در مقابل تهاجم رسانه‌ای تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از بوشهر، حجت الاسلام والمسلمین غلامعلی صفایی بوشهری، امروز در دیدار محمد مهدی رحمتی رئیس بسیج سازمان صداوسیما و جمعی از مدیران و مسئولین صدا و سیمای مرکز بوشهر اظهار داشت: جهان کنونی جهان جنگ رسانه‌ای است و این یک واقعیت ملموس است.

نماینده مقام معظم رهبری در استان بوشهر با بیان اینکه الان جنگ وارد حوزه ادراک و اندیشه شده است، تصریح کرد: ما در یک جنگ فوق العاده پیچیده و فرا نرم هستیم که رسانه ابزار این تهاجم است و جهان استکبار دنبال این است که با تکنولوژی پیشرفته رسانه، اندیشه را مدیریت و ادراک را معماری کند.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه طریق مدیریت فکر، رسانه است، افزود: در تاریخ جهان هیچگاه به اندازه شرایط کنونی، رسانه به عنوان ابزار و مؤلفه قدرت در مهندسی ادراکی استفاده نشده است.

وی، نقش رسانه در مدیریت جامعه جهانی را به عنوان نقش اصلی و راهبردی عنوان کرد و افزود: در محاسبه قدرت الان نقش رسانه از تکنولوژی نظامی هم بالاتر است به همین خاطر توجه به نقش رسانه و اهمیت و جایگاه آن در جغرافیای جامع جهانی بسیار مهم است و در این رابطه باید بازکاوی نوینی در رابطه با جایگاه رسانه داشته باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر ادامه داد: باید در کشور بر روی تبیین نقش رسانه و جایگاه آن در جهان کنونی، محاسبات نوینی داشته باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین صفایی بوشهری با اشاره به ایجاد جبهه مقاومت رسانه ای در مقابل تهاجم رسانه‌ای، اظهار داشت: باید در مقابل تهاجم رسانه‌ای گسترده جهان استکبار، خط مقاومت رسانه تشکیل شود و سرآغاز آن باید از افق ایران طلوع کند.

وی ادامه داد: در حوزه دفاع مقدس رسانه‌ای، بسیج رسانه نیز نقش بسیار مهمی در جهان و نظم نوین جهانی در عرصه ایجاد جبهه رسانه‌ای در مقابل جهان استکبار دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8