دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ |۱۷ محرم ۱۴۴۴ | Aug 15, 2022
دوره توانمندسازی

حوزه/ مسئول مرکز تربیت‌معلم مبلغ حوزه‌های علمیه، گفت: اولین دوره آموزشی توانمندسازی معلم مبلغان با عنوان معلم تمدن‌ساز برگزار شد.

حجت‌الاسلام‌ سید صمد موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه، اظهار داشت: اولین دوره آموزشی توانمندسازی معلم مبلغان با عنوان معلم تمدن‌ساز توسط مرکز تربیت‌معلم مبلغ حوزه‌های علمیه با همکاری ستاد مدارس امین حوزه علمیه خوزستان به‌منظور توانمندسازی طلبه معلمان شاغل در آموزش‌وپرورش برگزار شد.

وی ادامه داد: این دوره از روز پنجشنبه ۲ تیرماه در جامعة الزهرا شروع شد و تا امروز دوشنبه ۶ تیر ادامه داشت که در آن آموزش‌های متنوعی از قبیل شاگردپروری در نظام تربیت توحیدی، اختلالات یادگیری، شیوه‌های اجرای طرح تربیتی، روش‌های تدریس و فنون کلاس‌داری، آموزش مهارت‌های تدریس ریاضی، شیوه‌های ارتباط مؤثر و... ارائه شد.

اولین دوره آموزشی توانمندسازی معلم مبلغان برگزار شد

حجت‌الاسلام‌ موسوی، ابراز داشت: حجت‌الاسلام‌ والمسلمین موسوی‌فرد نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان از سخنرانان اختتامیه این دوره بود.

وی، ادامه داد: حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسوی فرد در سخنرانی خود به شیوه‌های اخلاقی و رفتاری معلمی با تاکید بر عمل مبلغین پرداخت و گفت: یکی از مهم‌ترین شیوه‌ها و ابزارهای تبلیغ رفتار صحیح مبلغ و معلم می‌باشد که می توانیم با رفتار صحیح می توانیم به اهداف عالی در تعلیم و تربیت دست یابیم.

مسئول مرکز تربیت‌معلم مبلغ حوزه‌های علمیه، خاطرنشان کرد: دوره‌های بعدی در تیرماه و مرداد برای مبلغ معلمان سایر استان‌ها برگزار می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

نظرات

 • ۴۵۴۹۴۹۳۵۵۰ IR ۱۶:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۷
  0 0
  اگر مجازی باشن کلاسها عالی میشه وما هم دغدغه کمتری داریم
 • فاطمه IR ۱۶:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۷
  1 0
  باسلام چرا این دوره برای مربیان طرح امین برگزار نمیشه
 • زهرا بایرامی IR ۲۰:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۷
  0 0
  قطعا دوره ی خوبی خواهد بود. ممنون
 • خدیجه رحیم زاده IR ۲۰:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۷
  0 0
  ایده ی خوبی ست مشتاقانه منتظر دوره هاهستم خداقوت التماس دعا
 • ... IR ۰۰:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۸
  0 0
  سلام و خداقوت لطفاً دوره های توانمندسازی در بقیه استان ها برگزار شود. و اگر امکان دارد کلاس های مجازی هم برگزار شود.
 • سمیرا رحیمی IR ۱۳:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۸
  0 0
  دوره عالیه