دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ |۱۷ محرم ۱۴۴۴ | Aug 15, 2022
تصادف پژو با عزاداران یک هیئت مذهبی

برخورد یک دستگاه پژو ۲۰۶ با عزاداران یک هیئت مذهبی در شهر اردستان ۱۹ زخمی و ۳ کشته بر جای گذاشت.

به گزارش خبرگزاری حوزه، مقارن ساعت ۲۳ شب گذشته بر اثر برخورد یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ با عزاداران هیئت عزاداری مسجدالرضا(ع) اردستان که به صورت دسته روی از شهرک کاوه به سمت شهرک هفت تیر در حال حرکت بودند، دو خانم و یک آقا کشته و ۱۹ نفر مصدوم شدند.

براساس اعلام عباس عابدی، سخنگوی اورژانس اصفهان، این حادثه ۱۹ مصدوم شامل ۸ خانم ۱۷ تا ۶۵ ساله، ۸ آقا ۱۶ تا ۶۵ ساله و ۳ کودک ۷ تا ۱۵ ساله داشته است.

فوتی‌های حادثه هم یک مرد ۵۲ ساله و دو خانم ۶۵ ساله و ۷۰ ساله بودند.

نظریه پلیس راهور

به گفته محمدی رئیس پلیس راهور استان اصفهان در سانحه دلخراش شب گذشته مسئول هیأت مربوطه بدون هماهنگی قبلی با پلیس شهرستان و بدون رعایت نکات ایمنی با وجود تأکیدات مکرر و هشدارهای لازم در این خصوص، هم در جلسات متعدد با هیأت‌ها و هم در رسانه‌ها نسبت به حرکت دسته عزاداری در مسیر حاشیه‌ای و تاریک با عزاداران سیاه پوش اقدام کرده است.

وی افزود: پلیس حتی فراتر از وظیفه برای اکثر هیأت‌های عزاداری به منظور پیشگیری از چنین حوادثی کاور پلیس یار محرم و حتی تجهیزات ترافیکی تهیه و در اختیار آن‌ها گذاشته است.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان با اشاره به مقصران این تصادف عنوان کرد: راننده پژو و مسئول‌ هیأت مربوط هر کدام به میزان ۵۰ درصد توسط کارشناسان پلیس راهور نقش تقصیر داده شد.

براساس اعلام رئیس پلیس راهور استان اصفهان راننده متخلف سواری ۲۰۶ بازداشت شده است.

انتهای پیام

جزئیات کامل تصادف پژو با عزاداران یک هیئت مذهبی | ۳ کشته و ۱۹ مصدوم | راننده بازداشت شد

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =

نظرات

  • محمود احمدى IR ۰۶:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۶
    2 2
    ازاين كه خبر گرارى محترم سما هم هيات مذهبى را مقصر اعلام مى كند. واقعا متاسفم. يك راننده معلوم نيست درچه خالى وبا چه سرعتى ميزند عده او عزاداران مظلوم راسهيد وعدزيادى را مجروح مى كند ان گاه مسئول هيات را ٥٠درصد پليس نا بلد مقصر مى داتد. !!!
  • مهین IR ۱۵:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۶
    2 0
    چرا یکطرفه به قاضی میریم وظیفه حفظ سلامتی مردم با مدیر هیئت هست کوتاهی کرده اینکه راننده مقصر هست از تقصیر اون کم نمیکنه ضمنا پلیس تشخیص داده شما کارشناسترید انگار