یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱ |۷ رجب ۱۴۴۴ | Jan 29, 2023
سید محمد سعیدی

حوزه/ تولیت آستان مقدس بانوی کرامت حرکت اربعین و حضور پرشور مردم در حمایت از نظام اسلامی را در راستای لبیک به ندای هل من ناصر اباعبدالله (ع) دانست.

به گزارش خبرگزاری حوزه، آیت الله سیدمحمد سعیدی در دیدار اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم که پیش از ظهر امروز در سالن محراب حرم مطهر بانوی کرامت انجام شد، با تسلیت ایام عزای اهل بیت علیهم السلام، اظهار کرد: این عزاداری ها لبیک به ندای هل من ناصر اباعبدالله علیه السلام است که یک پیام ماندگار برای تاریخ بود و در همه زمان ها باید به این ندا لبیک گفت.

وی حرکت اربعین و حضور پرشور مردم در حمایت از نظام اسلامی را در راستای لبیک به ندای هل من ناصر اباعبدالله علیه السلام دانست و افزود: این پیام امام حسین علیه السلام تا ظهور ادامه دارد و شرط ماندگاری این پیام بیداری ما است و باید جهادی و بدون هیچ تعللی کار کنیم.

تولیت حرم مطهر بانوی کرامت با بیان اینکه باید امر به معروف و نهی از منکر با همکاری همه نهادها انجام شود، گفت: این دو واجب الهی چه از نظر سخت افزاری و چه از نظر نرم افزاری ساز و کار دارد.

وی با بیان اینکه باید روش‌های درست امر به معروف و نهی از منکر آموزش داده شود، افزود: در امر به معروف و نهی از منکر خدا می خواهد معروف رایج شود و منکر جمع شود.

آیت الله سعیدی با تأکید بر اینکه مخاطب شناسی در امر به معروف و نهی از منکر بسیار مهم است، گفت: بحث آموزش همگانی در امر به معروف و نهی از منکر باید در دستور کار همه دستگاه ها قرار گیرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =