سه‌شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲ |۱۷ شعبان ۱۴۴۵ | Feb 27, 2024
احکام دبیرخانه گرامیداشت چهل سالگی جامعه الزهرا

حوزه/ خانم‌ها هاشمی، الیاسی و حیاتی به ترتیب به عنوان دبیر علمی، دبیر اجرایی و مسئول امور اداری، مالی و پیگیری‌ها در دبیرخانه گرامیداشت چهلمین سال تأسیس جامعة الزهرا سلام‌الله‌علیها منصوب شدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، حکم مسئولیت اعضای دبیرخانه گرامیداشت چهلمین سال تأسیس جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها در حاشیه جلسه شورای معاونان این مؤسسه علمی حوزوی اعطا شد.

خانم سیده زهره برقعی مدیر جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها در این جلسه، تصریح کرد: یکی از اهداف برگزاری این رویداد مهم، ارج نهادن به فعالیت‌های مدیران و مسئولان گذشته است که مجموعه ای فاخر با فعالیت‌های علمی، پژوهشی، فرهنگی، تبلیغی و تربیتی را در اختیار بانوان علاقه‌مندان به تحصیل در علوم حوزوی قرار دادند.

وی با بیان اینکه جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها یادگار حضرت امام خمینی رحمةالله‌علیه و مورد عنایت رهبر معظم انقلاب مدظله‌العالی است، گفت: این مؤسسه علمی حوزوی از آثار و برکات نظام و انقلاب اسلامی است.

مدیر جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها با بیان اینکه مسئولان نسبت به این رویداد، نگاه جهادی داشته باشند، تأکید کرد: راهبری این رویداد با مسئولان است، اما طلاب باید نقش اساسی و حضور پررنگ در این رویداد داشته باشند و باید از ظرفیت، نقش‌آفرینی و ایده‌پردازی طلاب در برگزاری این رویداد استفاده کرد.

در ادامه این جلسه، حکم مسئولیت «دبیر علمی گرامیداشت چهلمین سال تأسیس جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها» به خانم خدیجه هاشمی اعطا شد.

خانم فهیمه الیاسی هم به عنوان «دبیر اجرایی گرامیداشت چهلمین سال تأسیس جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها» منصوب شد.

همچنین حکم طیبه حیاتی با سمت «مسئول امور اداری، مالی و پیگیری‌ها در دبیرخانه گرامیداشت چهلمین سال تأسیس جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها» اعطا شد.

گفتنی است؛ مدیر جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها در تابستان سال جاری طی ابلاغی، مسئولیت راه اندازی و اجرایی‌سازی دبیرخانه گرامیداشت چهلمین سال تأسیس جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها را با حفظ سمت به حجت الاسلام والمسلمین هادی اندیشه واگذار کرد و هم اکنون کارهای عملیاتی این دبیرخانه آغاز شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha