دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ |۱۲ ذیقعدهٔ ۱۴۴۵ | May 20, 2024
کد خبر: 1150490
۲۷ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کودک فلسطینی

حوزه/ عملیات «وعده صادق» واکنش تعدادی از مسئولان و فعالان فرهنگی، اجتماعی و سیاسی را در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی در پی داشت.

به گزارش خبرگزاری حوزه؛ عملیات «وعده صادق» کشورمان در تنبیه رژیم متجاوز صهیونیستی در پی حمله ۱۳ فروردین این رژیم به بخش کنسولی سفارت کشورمان انجام شد و اقتدار ایران قوی را به نمایش گذاشت. در پی این عملیات، تعدادی از مسئولان، فعالان رسانه و شبکه‌های اجتماعی واکنش نشان داده و پیام‌هایی را در حمایت از این اقدام منتشر کرده‌اند.

محمدرضا آشتیانی، وزیر دفاع

توئیت امیر آشتیانی، وزیر دفاع، پشتیبانی و نیروهای مسلح در پی انجام این عملیات، تصویری از نقشه‌ای است که اسرائیل را نشانه رفته است.

بازتاب وعده صادق در پیام‌های فعالان شبکه‌های اجتماعی

سردار عباس نیلفروشان‌، معاون عملیات سپاه

توئیت سردار نیلفروشان، معاون عملیات سپاه پاسداران نیز تصویری از موشکی است که بر روی آن «وعده صادق» نقش بسته است. همچنین به بخشی از پیام اخیر مقام معظم رهبری اشاره کرده است؛ رژیم صهیونیستی با حمله به کنسولگری ایران اشتباه کرد؛ باید تنبیه شود و تنبیه هم خواهد شد.

بازتاب وعده صادق در پیام‌های فعالان شبکه‌های اجتماعی

انسیه خزعلی، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده

انسیه خزعلی در توئیتی نوشت: ‏دوران بزن در رو به پایان رسیده است.

بازتاب «وعده صادق» در شبکه‌های اجتماعی

مرتضی کارآموزیان، مسئول سازمان بسیج رسانه

مرتضی کارآموزیان در یکی از شبکه‌های اجتماعی داخلی نوشت؛ حمله به رژیم صهیونیستی چند نکته داشت برای برخی ترسوهایی که از یک قلق‌گیری و سیلی کوچک ترسیدند: اقتدار ایران برای دنیا مشخص شد. همه رسانه‌های دنیا گفتند. زد، خورد. بزند، بدتر می‌خورد. از وسط کشور و ۱۰۰۰ کیلومتری مرز زدیم و به نوعی تمرین بود. هدف مردمی نبود و پایگاه «نواتیم» را زدیم.

بازتاب وعده صادق در پیام‌های فعالان شبکه‌های اجتماعی

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی

حجتالاسلام والمسلمین محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی نیز پیام کوتاهی منتشر کرد و نوشت؛ راه قدس از کرب‌بلا می‌گذرد...

بازتاب وعده صادق در پیام‌های فعالان شبکه‌های اجتماعی

سید علیرضا آل‌داود، پژوهشگر سواد رسانه‌ای

سیدعلیرضا آل‌داود، پژوهشگر رسانه‌ای در یکی از شبکه‌های اجتماعی داخلی نوشت؛ حملات ترکیبی و چندسطحی یعنی حملات سایبری و جنگال برای اختلال در سامانه‌های پدافندی و آفندی، حملات پهپادی(انتحاری نقطه‌زن) و حملات موشکی با کلاهک‌های انفجاری قوی و بارانی... البته وجود افراد نفوذی در فرماندهان و سربازان بدنه ارتش رژیم صهیونیستی هم بی‌تأثیر نبوده است.

بازتاب وعده صادق در پیام‌های فعالان شبکه‌های اجتماعی

اکبر نصرالهی، کارشناس رسانه

اکبر نصرالهی در پست شبکه اینستاگرامی نوشت: مراقب تاکتیک دروغ راست اسرائیل و لشکر رسانه‌ای غرب باشید؛ در جنگ روایت‌ها، داستان را از آخر و وسط روایت نکنید. جنگ را صهیونیست‌ها با ترور دانشمندان هسته‌ای و اخیراً با حمله به کنسولگری ایران در سوریه شروع کرد؛ عملیات ایران، دفاعی، تلافی‌جویانه و در تحقق راهبرد بازدارندگی است.

بازتاب «وعده صادق» در شبکه‌های اجتماعی

علیرضا زاکانی، شهردار تهران

علیرضا زاکانی، شهردار تهران در توئیتی نوشت؛ شب گذشته هیمنه پوشالی رژیم صهیونیستی در عرض چند ساعت پیش چشم مردم دنیا شکسته و تنبیه شد. انتظار رژیم صهیونیستی برای رسیدن پهپادها و موشک‌های ایرانی، تا ابد در ذهن صهیونیست‌ها باقی خواهد ماند.

بازتاب وعده صادق در پیام‌های فعالان شبکه‌های اجتماعی

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha