سه‌شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳ |۱۶ محرم ۱۴۴۶ | Jul 23, 2024
استقبال زوج های جوان در روز ملی ازدواج از اتاق عقد حرم حضرت معصومه(س)

حوزه/ ۲۰۲ زوج جوان در دهه کرامت زندگی مشترک خود را در جوار بارگاه نورانی حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله‌علیها آغاز کردند.

به گزارش خبرگزاری حوزه، اتاق عقد حرم مطهر بانوی کرامت در طول دهه کرامت، با فراهم کردن ۳ سفره عقد با تزیینات اسامی و القاب حضرت معصومه سلام الله علیها، میزبان ۲۰۲ زوج جوان برای انجام عقد ازدواج بوده است.

علاقه‌مندان برای استفاده از اتاق عقد حرم مطهر حضرت معصومه سلام‌الله‌علیها می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی fatemi.amfm.ir/wed فرایند ثبت‌نام را انجام دهند و یا با مراجعه به پرتال جامع آستان مقدس فاطمه معصومه سلام‌الله‌علیها در بخش پرتال‌ها بر روی گزینه "پیوند آسمانی" کلیک کرده و مراحل ثبت‌نام اتاق عقد را دنبال کنند.

برای ثبت‌نام اتاق عقد حرم مدارکی از جمله تصویر برگه جواب آزمایشگاه، تصویر فرم تکمیل شده رزرو نوبت که در سایت قابل دانلود است، تصویر صفحه دوم شناسنامه زوجین و تصویر طلاق‌نامه یا گواهی فوت همسر در صورت ازدواج دوم عروس ضروری است.

شرایط استفاده از اتاق عقد حرم مطهر عبارت از حضور به‌موقع و خروج بهنگام، همراه‌ داشتن حداکثر ۱۰ نفر به‌ غیر از زوجین، عدم پذیرایی از مهمانان و زائران است.

در صورت خالی بودن ظرفیت امکان رزرو نوبت تا ۱۴ روز آینده وجود دارد و پس از تکمیل اطلاعات در سامانه ثبت‌نام اتاق عقد، پیامکی از شماره ۳۰۰۰۱۱۲۲ مبنی بر ثبت و رزرو زمان عقد برای متقاضی ارسال خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha