یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ | May 31, 2020
تصاویر/ حضور مردم کاشان در پای صندوق های رأی

حوزه/ ائمه ‌جمعه خراسان شمالی با تقدیر از حضور حماسی مردم در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی اعلام کردند: انتخابات ایران مظهر مردم‌سالاری دینی و اسلامی است و با توجه به مشارکت بسیار بالای مردم در این حماسه سیاسی، آنان پیروز اصلی هستند.

تنی چند از ائمه ‌جمعه خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در خراسان شمالی، با تقدیر از حماسه‌آفرینی پر از شور و شعور مردم این استان در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی اعلام کردند: انتخابات ایران مظهر مردم‌سالاری دینی و اسلامی بوده که این حضور حماسی دشمنان نظام را باری دیگر مأیوس کرد.

پاسداشت ارزش های انقلاب

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین کوثری، امام‌جمعه شهرستان شیروان ضمن احساس افتخار و سربلندی از خلق این حماسه عظیم گفت: حماسه پر ا شور و شعور مردم ایران اسلامی نشانه شور و شعور ملت غیور و غیرتمند ایران در پاسداشت ارزش‌های والای انقلاب است.

وی افزود: نمایش دشمن‌شکنانه عزت و اقتدار امت ولایتمدار را به پیشگاه مقام معظم رهبری تبریک گفته و از ایستادگی و مقاومت همۀ خالقان این حماسۀ شکوهمند و از حضور آگاهانه و با بصیرت یکایک مردمی که با حضور و شعارهای خود در این حرکت سهیم بودند تشکر و قدردانی می‌کنیم و از درگاه خداوند متعال برای این حماسه و همدلی سپاسگزاریم.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین کوثری ادامه داد: مردم ما با حضور حداکثری خود در انتخابات بار دیگر نشان دادند که پشتیبان نظام اسلامی و ولایت‌فقیه‌اند و توطئه‌های دشمنان را همواره خنثی می‌کنند.

امام‌جمعه شهرستان شیروان، مردم را پیروز اصلی انتخابات دانست و گفت: نامزدهایی که تا دیروز رقیب هم بودند از امروز باید رفیق هم باشند.

عزت و اقتدار کشور به جهانیان نشان داده شد

حجت‌الاسلام‌والمسلمین قدیر محمدیان، امام‌جمعه اسفراین نیز از حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی تشکر کرد و گفت: این حضور گسترده، عزت و استقلال کشور را به جهانیان نشان می‌دهد و خوشحالی دوستداران انقلاب اسلامی را در پی دارد.

وی با بیان این که انتخابات مظهر مردم‌سالاری دینی و اسلامی است و مشارکت حداکثری در آن توطئه‌های دشمنان نظام اسلامی را خنثی می‌کند، ابراز داشت: حضور حماسی و مقتدرانه در پای صندوق‌های رأی، جایگاه نظام جمهوری اسلامی در دنیا را تثبیت کرد و قدرت کشور در عرصه‌های بین‌المللی را ارتقا داد.

امام‌جمعه شهرستان اسفراین تصریح کرد: ملت ایران با لبیک به رهبر معظم انقلاب و با حضور حماسی خود در انتخابات، دشمن  را ناکام گذاشت.

حضور حماسه ساز ملت انقلابی

حجت‌الاسلام‌ نایب علی نوروزی، امام‌جمعه شهرستان مرزی راز و جرگلان نیز با قدردانی از حضور حماسی مردم شیعه و سنی در انتخابات گفت: حضور پرشور و گسترده مردم در انتخابات موجب یاس دشمنان و تقویت نظام مقدس جمهوری اسلامی در تمام عرصه‌های بین‌المللی شد.

وی ادامه داد: حضور گسترده آحاد مردم در پای صندوق‌های رأی، نه‌تنها بدخواهان ایرانی اسلامی را ناامید و مأیوس کرد، بلکه به آنان فهماند که مردم ولایتمدار ایران اسلامی هنوز پای اسلام و انقلاب اسلامی به‌عنوان مکتبی سعادت‌بخش و الگوی نجات از بیداد و ستم استکبار جهانی ایستاده‌اند.

امام‌جمعه شهرستان مرزی راز و جرگلان افزود:  مردم مسلمان ایران با حضور حماسه‌ساز خود ثابت کردند که هنوز بر آرمان‌های امام راحل (ره) پابرجا و بر پیمانی که با شهدا بسته‌اند وفادار و گوش به فرمان رهبر فرزانه خود امام خامنه‌ای هستند.

خلق حماسه‌اي عظيم از جنس بصيرت و اتحاد

حجت‌الاسلام‌ عباسعلی قلی زاده، امام‌جمعه فاروج نیز گفت: تلألو حضور درخشنده مردم در اين انتخابات، يك‌بار ديگر عظمت اين ملت بزرگ را به رخ همه قدرت‌ها و بدخواهان كشاند و بي‌ترديد در ميدان و صحنه بزرگ انتخابات، خلق حماسه‌اي عظيم از جنس بصيرت و اتحاد، همدلي و هم‌زبانی جز با عنايات الهي و قدم‌هاي استوار مردم مقدور نيست.

امام‌جمعه فاروج با بیان این که یقیناً پيروز اين انتخابات، ملت بزرگ ايران و شكست‌خورده اصلي استكبار جهاني و دشمنان ملت ايران هستند ،خاطرنشان کرد: از حضور حماسي و شكوهمند مردم و حماسه‌ساز اين شهرستان كه با اقتدا به شهيدان والامقام، با حضور در شعب اخذ رأی با آرمان‌های امام راحل (ره) و انقلاب اسلامي تجديد پيمان كردند و در مسير ولايتمداري و تبعيت از منويات رهبري در راستاي خلق حماسه‌ای باشکوه در صحنه حضور يافتند، قدرداني می‌کنم.

رأی مردم، در واقع رأی به‌ نظام اسلامی بود

امام‌جمعه شهرستان آشخانه نیز از مشارکت به‌یادماندنی مردم  و رقم خوردن این حماسه سیاسی و نیز از تمامی دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات و همچنین از تمامی کاندیداهایی که موجب ایجاد شورونشاط انتخاباتی در شهرستان شدند، صمیمانه تقدیر و تشکر کرد.

حجت‌الاسلام‌ عباسعلی احمدزاده گفت: هر رأی مردم، در واقع رأی به‌ نظام اسلامی بود و حضور اکثریت قاطع در پای صندوق‌های رأی نشان‌دهنده اعتماد کامل مردم به نظام اسلامی است.

وی افزود: حضور گسترده مردم در انتخابات در واقع جاری شدن رحمت الهی در کشور بود که به همین دلیل باید شکرگزار خداوند متعال بود و پیشانی سپاس را در مقابل این رحمت الهی، بر خاک سائید.

حاکمیت استقلال و آزادی

حجت‌الاسلام‌ تاتاری، امام‌جمعه گرمه نیز با تقدیر و تشکر از حضور پرشور مردم در انتخابات، گفت: ثمره حضور حداکثری مردم در انتخابات موجب حفظ تمامیت ارضی کشور، حاکمیت امنیت، استقلال، آزادی و پاسداشت دستاوردهای خون شهدای ایران اسلامی می‌شود.

وی ادامه داد: مردم انقلابی ایران اسلامی در صحنه سرنوشت‌ساز انتخابات، در پاسخ به ندای رهبر عظیم‌الشان انقلاب بار دیگر حماسه‌ای بزرگ را آفریدند و جلوه‌هایی از صلابت را به نمایش گذاشتند.

وی تأکید کرد: حضور حماسی ملت بصیر ایران اسلامی در رخداد عظیم انتخابات، برگ زرّین دیگری بر صفحات تاریخ پرافتخار حمایت از نظام اسلامی افزود و نشان­ داد به‌رغم خواست دشمنان، آحاد ملت ما، همیشه رهرو راه اسلام، انقلاب، امام و ولایت‌ فقیه بوده و هستند.

تأکید بر تحقق آرمان‌های امام (ره) و رهبری

حجت‌الاسلام‌ سید محمد موسوی، امام‌جمعه شهرستان جاجرم نیز با قدردانی از حضور گسترده مردم در انتخابات، گفت: مردم ایران اسلامی با درک عمیق خویش و حضوری باشکوه در  حماسه عظیم انتخابات، صحنه بی‌بدیلی از وحدت و همبستگی ملی را به نمایش گذاشتند.

امام‌جمعه شهرستان جاجرم تصریح کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات، ابهت دشمن را در هم‌ شکسته موجب ناامیدی دشمنان نظام اسلامی شد.

وی خاطرنشان کرد: اين حضور حماسي در شرايط كنوني ضمن تأکید بر تحقق آرمان‌های امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری، مقدس‌ترین دفاع از نظام جمهوري اسلامي ايران، حرمت خون شهدا و ساحت رفيع ولایت‌فقیه بود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =