سه‌شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ |۱ رجب ۱۴۴۱ | Feb 25, 2020
جلسه معارفه

حوزه/ آشنایی طلاب با قوانین و ضوابط آموزشی، طرح‌ها و برنامه‌های درحال اجرا در مدرسه و شیوه صحیح مباحثه از برنامه های جلسه معارفه طلاب جدید مدرسه علمیه تمام وقت خوابگاهی بود.

به گزارش خبرگزاری«حوزه»، جلسه معارفه طلاب جدید مدرسه علمیه تمام وقت خوابگاهی جامعه الزهرا(س) با حضور مدیر و مسئولان این مدرسه علمیه در سالن همایش همکف آموزشکده شهید بهشتی برگزار شد.

در این جلسه خانم خداشناس، مدیر مدرسه علمیه تمام وقت خوابگاهی ضمن خوش امدگویی به طلاب جدید، تحصیل در این مکان را که منتسب به حضرت زهرا(علیهاالسلام) است را مایه مباهات دانست.

وی با اشاره به آیه ۱۲۲ سوره توبه که به آیه نفر مشهور است از طلاب خواست از فرصت‌های پیش رو برای فراگیری علوم دینی نهایت استفاده را ببرند و آموخته‌های خود را در راه نشر دین و ترویج مکتب اهل بیت علیهم‌السلام به کار گیرند.

در ادامه خانم عاشوری، مسئول تربیتی فرهنگی مدرسه با بیان آیاتی از قرآن طلاب را به تزکیه نفس، اخلاق‌مداری و رعایت زی طلبگی سفارش کرد.

آشنایی طلاب با قوانین و ضوابط آموزشی، طرح‌ها و برنامه‌های درحال اجرا در مدرسه و شیوه صحیح مباحثه از دیگر بخش‌های این نشست صمیمی بود.

همچنین از طلاب علاقه‌مند به شرکت در دوره مدیریت زمان ثبت‌نام به عمل آمد و در پایان، طلاب با حضور در مدرسه از بخش‌های مختلف آن بازدید کردند.

 

۳۱۳/۳۲

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =