چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ | Jul 15, 2020
محمدحسین محمدزاده -  مدیر شبکه قرآن و معارف سیما

حوزه/ دبیر شورای معارف سیما از اهتمام شبکه‌های سیما به موضوع فراگیری احکام شرعی به عنوان یکی از مهمترین مسائل مورد تاکید در دین اسلام خبر داد.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از تهران، به نقل از روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، محمدحسین محمدزاده دبیر شورای معارف سیما، ضمن برشمردن احکام شرعی به عنوان یکی از مهمترین مسائل مورد تاکید دین مبین اسلام، از اهتمام ویژه تلویزیون به فراگیری این موضوع خبر داد و اظهار داشت: شبکه‌های مختلف سیما موظف شدند در هر برنامه‌ای که مقدور هست به موضوع احکام بپردازند.

وی اهمیت بالای این موضوع و احتیاج مخاطبان در جامعه امروزی را از مهمترین علل این اقدام خواند و تصریح کرد: قرار است برنامه‌هایی جدید با محوریت پرسش و پاسخ و همچنین بیان احکام شرعی تولید و پخش گردد. ضمن آنکه بازتولید برنامه‌ای مسابقه‌محور با رویکرد احکام در دستور کار قرار دارد.

محمدزاده افزود: به زودی مکاتبه‌ای با تولیت‌های اعتاب مقدسه در خصوص ارائه پیشنهاد بیان احکام در مراسم‌ها و سخنرانی‌ها توسط کارشناسان زبده خواهد شد و نیز جلسه‌ای با کارگروه ویژه بیان احکام حرم مطهر حضرت معصومه(س) به جهت استفاده از پیشنهادات و راهکارهای اجرایی ایشان برگزار می‌شود.

یادآور می‌شود، جلسه اعضای حقیقی شورای معارف سیما نیز با موضوع بررسی راهکارهای فراگیری احکام در رسانه ملی برقرار گردید.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8