یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ | Aug 9, 2020
آیت الله العظمی حکیم

حوزه/ آیت الله حکیم خطاب به مبلغان دینی پاکستانی به آنها توصیه کردند که برای تبلیغ و بیان احکام شرعی به نقاط دوردست سفر کنید و مردم را به دین حق و رسالت اهل بیت(ع) دعوت کنید.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه»، گروهی از شیعیان و مبلغان پاکستانی در جریان سفر به عراق و زیارت مراقد مطهر ائمه مدفون در عراق با حضرت آیت الله سید محمدسعید حکیم از مراجع تقلید عراق دیدار کردند و از رهنمودهای ایشان استفاده کردند.

آیت الله حکیم در سخنان خود در این دیدار خطاب به مبلغان دینی مرد و زن پاکستانی به آنها توصیه کردند که برای تبلیغ و بیان احکام شرعی به نقاط دوردست سفر کنید و مردم را به دین حق و رسالت اهل بیت(ع) دعوت کنید و به ویژه بانوان مبلغ باید در درس و کسب علوم دینی جدیت داشته باشند و به وظیفه خود در تبلیغ دین عمل کنند و احکام را برای بانوان بیان کنند تا بانوان شیعه نیز از وجود مبلغان زن بهره مند شوند و با دستورات دین و تعالیم قرآنی آشنا شوند.

این مرجع تقلید در ادامه مبلغان دینی را به بهره مندی از اخلاق نیکو و فروتنی و ارتباط با مؤمنان و دوری از پیروی منافع مادی توصیه کردند و افزودند: هرکدام از شما مبلغان باید به وظیفه خود در جهت کسب رضایت خداوند و پیامبرش عمل کنید.

آیت الله حکیم در پایان برای قبولی زیارت حاضران دعا کردند و از خدای متعال خواست دعای آنها را مستجاب و اعمال آنها را بپذیرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8