جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ | May 29, 2020
اعزام مبلغ

حوزه/ کارشناس اعزام مبلغ دفتر تبلیغات اسلامی خوزستان از اعزام ۵۱۰ مبلغ خواهر و برادر ویژه ایام محرم به مناطق مختلف و محروم خوزستان خبر داد.

حجت‌الاسلام مهدی فرطوسی، کارشناس اعزام مبلغ برادران دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم نمایندگی خوزستان، در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در اهواز، با اشاره به آغاز ماه محرم و عزاداری حضرت سید و سالار شهیدان امام حسین(ع)، از اعزام ۵۱۰ مبلغ برادر و خواهر به نقاط مختلف خوزستان خبر داد و اظهار داشت: ۱۸۰ مبلغ برادر و ۸۰ مبلغ خواهر و ۲۵۰ مبلغ اعزامی از استان قم به مناطق مختلف خوزستان اعزام می‌شوند.

کارشناس اعزام مبلغ برادران دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم نمایندگی خوزستان، خاطرنشان کرد: این تعداد مبلغ در ۲۷ شهرستان و ۸۳ روستای محروم و آسیب‌پذیر خوزستان کار تبلیغی خود را آغاز می‌کنند.

حجت‌الاسلام فرطوسی با بیان این‌که موضوعات مختلفی از سوی مبلغان به مردم محروم گفته می‌شود، اهداف سیاسی و معنوی نهضت حسینی، تبیین گام دوم انقلاب در روایات و آیات و زمینه‌های تربیتی جامعه در عزای حسینی را اولویت تبلیغی مبلغان در ایام محرم دانست.

کارشناس اعزام مبلغ برادران دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم نمایندگی خوزستان به اهمیت تبلیغ دین مبین اسلام و لزوم مبارزه با شبهه افکنی دشمنان، ابراز داشت: دشمنان همواره به دنبال ضربه زدن به حقانیت تشیع و خدشه‌دار کردن اسلام ناب محمدی(ص) هستند که باید به‌وسیله تبلیغ و نشر معارف اهل‌بیت(ع) با آنها مقابله کرد.

انتهای پیام./

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =