پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ | Oct 22, 2020
جامعه الزهرا

حوزه/ نتایج نهایی پذیرش داوطلبان سطح چهار جامعه‌الزهرا علیهاالسلام در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری حوزه نتایج نهایی پذیرش داوطلبان سطح چهار جامعه‌الزهرا علیهاالسلام در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ امروز (چهارشنبه، 16 شهریور) اعلام شد.

داوطلبان می توانند نتایج را از طریق سامانه پذیرش جامعه‌الزهرا علیهاالسلام https://www.jz.ac.ir و لینک مشاهده نتایج نهایی سطح 4 مشاهده کنند.

داوطلبان لازم است قبل از مشاهده نتیجه خود به نکات ذیل توجه نمایند:

1- در صورتی که کد رهگیری خود را فراموش کرده‌اید، می‌توانید با مراجعه به سامانه بازیابی کد رهگیری نسبت به دریافت آن اقدام کنند.

2- داوطلبان پذیرفته شده لازم است با مطالعه دقیق «دفترچه راهنمای ثبت نام» و «راهنمای تصویری ثبت نام» نسبت به ثبت نام نهایی خود، حداکثر تا 19 شهریور، اقدام نمایند.

3- یکی از مدارک مورد نیاز برای بارگذاری در سامانه ثبت نام نهایی، رضایت‌نامه سرپرست است که لازم است نسخه خام آن را از لینک ذیل دریافت و بعد از تکمیل آن، تصویر اسکن شده آن را ارسال کنند.

4- نتیجه پذیرش داوطلبانی که «در حال بررسی» اعلام شده است، بعد از بررسی مدارک و جزئیات امتیازهای آنها از طریق پیامک اعلام خواهد شد. البته با توجه به اینکه نتیجه بیشتر این داوطلبان به دلیل نقص در مدرک تحصیلی‌شان «در حال بررسی» اعلام شده، لازم است این افراد نسبت به ارائه مدرک تحصیلی خود از طریق سامانه «ارسال و پیگیری درخواست‌ها» اقدام کنند.

5- داوطلبانی که پذیرش نشده‌اند، می‌توانند حداکثر تا تاریخ 20 شهریور نسبت به ثبت اعتراض خود در سامانه ویژه «ثبت اعتراض» اقدام نمایند. بررسی اعتراض‌ها از ابتدای مهر آغاز خواهد شد و حداقل یک ماه به طول خواهد انجامید و نتیجه آن از طریق پیامک اطلاع‌رسانی خواهد شد. به اعتراض‌هایی که از طرق دیگر یا بعداز زمان مذکور ارائه شوند به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

6- کد تحصیلی داوطلبانی که ثبت نام نهایی خود را در سامانه انجام دهند، بعد از بررسی مدارک و در صورت تأیید آنها صادر شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی می‌شود. البته این امر (صدور کد تحصیلی) برای داوطلبان برنامه حضوری و خوابگاهی منوط به حضور آنها در زمان مقرر در دفترچه راهنمای ثبت نام نهایی و ارائه مدارک ارسالی به صورت حضوری است.

7- پاسخگویی به هر گونه سؤال و ابهام تنها از طریق سامانه «ارسال و پیگیری درخواست‌ها» امکان‌پذیر است. لطفاً از تماس تلفنی با اداره پذیرش یا بخش‌های دیگر جامعه‌الزهرا علیهاالسلام جداً خودداری کنید.

داوطلبان پذیرفته شده، لازم است در زمان اعلام نتایج، با توجه به مندرجات دفترچه «راهنمای ثبت نام نهایی»، نسبت به ثبت نام نهایی خود از طریق سامانه سنجش و پذیرش اقدام نمایند.

گفتنی است؛ آغاز سال تحصیلی برای تمامی سطوح روز شنبه 23 شهریور 1398 خواهد

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8