سه‌شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ | Jul 7, 2020
باشگاه خصوصی ترامپ مراسم شام گروه اسلام ستیز را لغو کرد

حوزه/ یک مراسم شام خیریه که قرار بود در باشگاه خصوصی ترامپ، رئیس جمهور آمریکا توسط گروه اسلام ستیز و نفرت محور برگزار شود، در پی پخش اخبار جنجالی و انتقادات گسترده لغو شد.

  به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه» به نقل از palmbeachpost، پس از پخش اخبار جنجالی از برگزاری نشست شام اسلام ستیزان در یکی از اقامتگاه های تفریحی متعلق به سازمان ترامپ، این گروه روز یکشنبه بعدازظهر با ارسال ایمیلی اعلام کرد که به هیچ عنوان میزبان نشست این گروه نخواهد بود.

سازمان ترامپ روز یکشنبه شام خیریه ای را که قرار بود برای این گروه اسلام ستیز با بیش از 1 میلیون عضو برگزار کند، لغو کرد.

آماندا میلر سخنگوی سازمان ترامپ در نامه ای بعد از ظهر یکشنبه نوشت:  این گروه به هیچ عنوان میزبان رویداد آنان نخواهد بود.

هیچ جزئیات دیگری در این رابطه  ارائه نشده است ، از جمله اینکه چه کسی در اقامتگاه تفریحی در ابتدا رویداد 7 نوامبر را تأیید کرده یا دلیل لغو آن چیست؟

گفتنی است بعد از ظهر یکشنبه ، یک صفحه وب برای خرید بلیط - که با 1500 دلار شروع شده است - از وب سایت  گروه اسلام ستیز برداشته شد. قرار بود میشل مالکین، وبلاگ نویس اسلام هراس سخنرانی این جشن پرهزینه را برعهده داشته باشد. به نظر می رسد انتشار اخبار جنجالی و مخالفت ها از برگزاری مراسم یک گروه نفرت محور در ایالات متحده، باشگاه خصوصی ترامپ را به لغو این مراسم مجبور کرده باشد، چرا که شورای روابط اسلامی آمریکایی، یک شورای مدنی حامی حقوق مسلمانان در آمریکا نیز به سرعت با انتشار بیانیه ای روز شنبه این نشست را محکوم کردهبود.

ابراهیم هوپر، مدیر ارتباطات ملی کایر در نامه ای به خبرگزاری نوشت:  کاملاً نامناسب است که یک گروه نفرت محور و اسلام هراس بتواند با برگزاری رویدادی در یکی از ملک های خصوصی ترامپ خود ، به حساب رئیس جمهور ایالات متحده پول بریزد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8