دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ | Aug 10, 2020
سید محمد موسی کاظمی

حوزه/ مسئول مهمانسرای موکب حرم حضرت معصومه(س) از توزیع ۱۳ هزار و ۵۰۰ تبرکی حضرتی در وعده‌های صبحانه، ناهار و شام در میان زائران اربعین خبرداد و گفت: تبرکی حرم مطهر در این موکب توسط سه آشپز و ۹ کمک آشپز افتخاری پخت می شود و گرم و تازه میان زائران و خادمان توزیع می‌شود.

به گزارش خبرگزاری حوزه، سید محمد موسی کاظمی طی گفت‌وگویی با اشاره به اینکه امسال نیز موکب آستان مقدس بانوی کرامت در عمود ۱۰۸۰ مسیر پیاده‌روی نجف به کربلا از زائران اربعین پذیرایی می‌کند، اظهار کرد: تبرکی حرم مطهر در این موکب توسط سه آشپز و ۹ کمک آشپز افتخاری آستان مقدس پخت و در میان زائران اربعین توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه امسال نیز بیشتر موارد غذایی مورد نیاز مهمانسرا از کشور ایران تهیه شده است، اضافه کرد: هر چند قرار بود از ۱۶ مهرماه خدمت‌رسانی به زائران را آغاز کنیم اما با توجه به حضور چشم‌گیر زائران در مسیر پیاده‌روی، فعالیت موکب را از چهاردهم مهرماه آغاز و در روزهای نخست به علت نرسیدن تریلی‌ها موارد مورد نیاز را از عراق تهیه کردیم.

مسئول مهمانسرای موکب حرم حضرت معصومه سلام‌الله علیها خاطرنشان کرد: روزانه در موکب حرم مطهر ۱۳ هزار و ۵۰۰ تبرکی حضرتی در وعده‌های صبحانه، ناهار و شام با مشارکت خادمان ایستگاه‌های صلواتی در میان خادمان و زائران توزیع شده است.

وی از پخت روزانه سه هزار قرص نان توسط خادمان افتخاری آستان مقدس بانوی کرامت در عمود ۱۰۸۰ یاد کرد و گفت: در موکب آستان مقدس اطعام تازه و داغ در اختیار زائران قرار داده می‌شود تا لذت تبرکی حضرت برای آن‌ها ماندگار باشد.

انتهای پیام// ۱۵/ ۳۱۳

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8