شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ | Sep 26, 2020
حجت الاسلام عابدینی

حوزه/ امام جمعه قزوین گفت: اگر جامعه عدالت در اجرای قانون را لمس کند، همراهی بیشتری خواهد داشت، لذا مسئولان نباید سفارش‌پذیر باشند بلکه باید قانون را به صورت یکسان برای همه اجرایی کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از قزوین، حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم عابدینی، ظهر امروز در دیدار با مدیر عامل شرکت آب منطقه ای قزوین، گفت: سفره‌های آب زیرزمینی حق الناس نسل فعلی و نسل بعدی است و همه آحاد جامعه نسبت به حفظ آن مسئول هستند و باید در راستای آگاه‌سازی و فرهنگ‌سازی در این عرصه حیاتی جدیت بیشتری داشته باشیم.

وی، عدالت در اجرای قانون را سرمایه دانست و خاطرنشان کرد: اگر جامعه عدالت در اجرای قانون را لمس کند، همراهی بیشتری خواهد داشت، لذا  مسئولان نباید سفارش‌پذیر باشند بلکه باید قانون را به صورت یکسان برای همه اجرایی کنند.

امام جمعه قزوین، عدالت، رعایت اصول شرعی و حق‌الناس را سرمایه کاری مسئولان شرکت آب منطقه ای دانست و بیان کرد: با فرهنگ‌سازی می‌توانیم جامعه را نسبت به رعایت اصول شرعی و حق‌الناس در حوزه آبی آشنا کنیم، چرا که این موضوع در حفظ این سرمایه عظیم کمک خواهد کرد.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین، استفاده از فرصت‌های علمی در حوزه آب منطقه‌ای را راهگشا دانست و خاطرنشان کرد: دشت قزوین دارای فرصت‌ها و ظرفیت‌های بی بدیلی است که برای استفاده حداکثری از آن لازم است تا از فرصت‌های علمی و دانشگاهی استفاده بیشتری شود.

رئیس شورای حوزه علمیه قزوین، سلامت جامعه را مستلزم سلامت آب، خاک و هوا دانست و بیان کرد: همه مسئولانی که در این سه عرصه مهم فعالیت دارند می‌باید با یکدیگر همکاری تنگاتنگی داشته باشند تا با حفظ سلامت این نعمت‌های الهی، سلامت جامعه نیز تضمین شود.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8