پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ | Jul 2, 2020
حجت الاسلام فرحزاد

حوزه/ سخنران حرم بانوی کرامت گفت: اهل‌بیت(ع) امانت‌دار واقعی دین الهی هستند و تمام سعی خاندان عصمت و طهارت بر این مبنا استوار بوده و جان خودشان را در راه دین فدا نموده‌اند.

به گزارش خبرگزاری حوزه،  حجت الاسلام والمسلمین فرحزاد دوشنبه شب در شبستان امام خمینی(ره) با اشاره به زیارت امین‌الله اظهار داشت: این زیارت شریف از نظر اعتبار و سند از اعتبار و قطعیت بالایی برخوردار است و مضامین و محتوای بسیار عالی دارد.

وی افزود: عبادت میزان و سنجش ارزیابی انسان‌ها در روز قیامت نیست، بلکه عبادت باید بر پایه ایمان درست و اصول دین باشد.

سخنران حرم بانوی کرامت خاطرنشان کرد: داعشی ها، وهابیت، آل سعود ، طالبان و القاعده دم از قرآن و اسلام می‌زنند، اما در عمل دستشان به خون دیگر انسان‌های بی‌گناه آلوده است و جنایت می‌کنند.

حجت الاسلام والمسلمین فرحزاد خاطرنشان کرد: هر کس با ۱۴ معصوم دوست باشد ما هم با او دوست هستیم و هر کس با این خاندان دشمن باشد ما هم با او دشمن هستیم؛ در حقیقت ملاک و معیار حب و بغض ما باید بر اساس حب و بغض اهل‌بیت(ع) باشد.

وی تأکید کرد: در ابتدای زیارت امین‌الله سلام می‌دهیم به امامی که امین وامانت‌دار خداوند است به همین خاطر امانت‌داری امری مهم و کلیدی است، در حقیقت امام معصوم امانت‌دار خداوند در تمام عوالم هستی است.

استاد حوزه علمیه خاطرنشان کرد: وقتی ما در حق خاندان عصمت و طهارت صلوات و درود می‌فرستیم، در حقیقت به عرش الهی نزدیک می‌شویم و به نور و هدایت و رحمت می‌رسیم.

وی یادآور شد: اهل‌بیت(ع) امانت‌دار واقعی دین الهی هستند و تمام سعی خاندان عصمت و طهارت بر این مبنا استوار بوده و جان خودشان را درراه دین فدا نموده‌اند.

انتهای پیام// 15/ 313

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8