شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ | Dec 5, 2020
کارآفرینی

حوزه/فراخوان ثبت نام طلاب کارآفرین در نمایشگاه اشتغال و کارآفرینی طلاب جامعه‌الزهرا علیهاالسلام که به مدت ۱۰ روز در اسفند برگزار می‌شود، اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، خانم معلمی اعلام کرد: سومین نمایشگاه اشتغال و کارآفرینی طلاب جامعه الزهرا علیهاالسلام برای سومین سال پیاپی به مدت ۱۰ روز در اسفندماه برگزار می‌شود.

رئیس اداره خدمات، رفاه و سلامت جامعه الزهرا علیهاالسلام افزود: این نمایشگاه در راستای تحقق توصیه‌های رهبر معظم انقلاب مدظله العالی مبنی بر حمایت از کالای ایرانی و رونق تولید و همچنین حمایت از معیشت طلاب از سوی اداره رفاه و سلامت زیر نظر معاونت اداری مالی جامعه الزهرا علیهاالسلام برپا می‌شود.

معلمی با بیان اینکه توانمندسازی طلاب در کنار تحصیل و تبلیغ، سبب نشاط و پویایی هرچه بیشتر طلاب می‌شود، افزود: در راستای تحقق این هدف، بانوان طلبه کارآفرین می‌توانند جهت حضور در نمایشگاه و ارائه نمونه محصولات اقدام کنند.

وی تصریح کرد: بانوان طلبه که در تولید صنایع دستی، صنایع غذایی، صنایع کشاورزی (گل، گیاه و غیره)، محصولات عفاف و حجاب و غیره فعالیت دارند و دارای شرایط ذکر شده هستند، می‌توانند برای حضور و عرضه محصولات خود در این نمایشگاه ثبت نام کنند.

رئیس اداره خدمات، رفاه و سلامت در ادامه به شرایط حضور در نمایشگاه اشاره کرد و گفت: محصولات ارائه شده در نمایشگاه باید توسط طلاب جامعه‌الزهرا علیهاسلام تولید شده باشد و محصولات عرضه شده باید خلاقانه، دارای کیفیت عالی و قیمت مناسب، مشخصات کامل بر روی بسته‌بندی و مطابق با استانداردهای لازم باشد.

معلمی ادامه داد: محصولات مورد ارزیابی داوران قرار خواهد گرفت و در صورت تأیید، مجوز حضور در نمایشگاه را خواهند داشت.

وی بیان داشت: طلاب علاقه‌مند جهت ثبت نام و عرضه نمونه محصولات خود می‌توانند تا روز پنجشنبه ۱۷ بهمن از ساعت ۸ تا ۱۲ با به همراه داشتن یک قطعه عکس سه در چهار به روبروی خوابگاه حضرت خدیجه علیهاالسلام – اداره رفاه و سلامت - سرکارخانم دشتی مراجعه کنند.

۳۱۳/۶۱

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8