یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ | Sep 20, 2020
نمایشگاه پوشاک اسلامی در موزه منهتن آغاز به کار کرد

حوزه/ نمایشگاه پوشاک اسلامی که از ۲۸ فوریه آغاز شده، قرار است تا ۲۳ آگوست ادامه داشته باشد و البسه اسلامی را از بیش از ۱۶ کشور مختلف جهان عرضه می کند.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه» به نقل از aboutislam، نمایشگاه پوشاک اسلامی جدید این هفته در محله منهتن نیویورک در آمریکا درهایش را به روی بازدید کنندگان گشوده است. این نخستین باری است که یک نمایشگاه پوشاک اسلامی با عنوان «لباس های معاصر مسلمانی» در یکی از موزه های بزرگ منهتن، صنعت مد اسلامی و سبک و سیاق زندگی زنان مسلمان را  به نمایش می گذارد.

در این نمایشگاه که از ۲۸ فوریه آغاز شده و قرار است تا ۲۳ آگوست ادامه داشته باشد، پوشاک و البسه از بیش از ۱۶ کشور مختلف جهان عرضه می شوند. حداقل ۸۰ مدل پوشاک جدید از طراحان خبره و در حال ظهور با سبک هی مختلف ارائه شده اند.

جیلی دی آونساندرو ، سرپرست نمایشگاه از سان فرانسیسکو گفت: در پنج سال گذشته، هفته های پوشاک محجبه اسلامی در سرتاسر جهان برگزار شده اند.  بنابراین ما شروع به بررسی این نمایشگاه ها کردیم و سعی داشتیم طرح های فوق العاده را برای نمایش انتخاب کنیم.

به گفته وی نمایشگاه منهتن قرار است نشان دهد که پوشاک اسلامی همزمان می تواند شیک و پرطرفدار باشد.

دی آونساندرو گفت: درک این مسئله برای مردم بسیار مهم بود که طراحی عالی وجود دارد و بخش بزرگی از مردم می خواهند ضمن حجب و حیا، پوشاک شیک و زیبا به تن داشته باشند.

گفتنی است طبق اعلام شورای طراحی مد اسلامی (آی اف دی سی) مسلمانان در سال ۲۰۱۸ حدود ۳۲۲ میلیارد دلار برای پوشاک اختصاص داده اند. و انتظار می رود که صنعت پوشاک اسلامی امسال به ۴۸۸ میلیارد دلار ارتقاء یابد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8