چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ | May 27, 2020
مسجدی از کادر درمانی هلند با آیه قرآن تشکر می کند

حوزه/ مسئولان مسجدی در آمرسفورت هلند پوستری را در خارج از مسجد روبروی بیمارستان آویخته اند که آیه ای از قرآن مجید دارد و از کادر درمانی بیمارستانی تشکر می کند.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه» به نقل از دیلی صباح، مسئولان یک مسجد ترکی در هلند با پوستر آیه ای از قرآن از پرسنل بهداشتی که با شیوع ویروس کرونا مبارزه می کنند، قدردانی کردند.

مسئولان مسجد الرحمان در آمرسفورت هلند وابسته به اتحادیه ترکی پوستری را در خارج از مسجد در آمستردام آویزان کرده و با استفاده از آن از کادر درمانی تشکر کرده اند. این پوستر شامل آیه ای از قرآن مجید بوده و در ایستگاه اتوبوس روبروی بیمارستان آویخته شده است. آیه سوره مائده در این پوستر آمده که می گوید: هر کس جان کسی را نجات دهد گویی جان تمام بشریت را نجات داده است. تشکر کارکنان مراقبت های بهداشتی.

پوستر به زبان انگلیسی و هلندی روبروی بیمارستان مایندر قرار دارد. رمضان یلدز رئیس انجمن مسجد آمرسفورت روز گذشته در این باره به خبرنگاران گفت که می خواهند در این زمانه از پرسنل مراقبت های بهداشتی به خاطر تلاش هایشان تشکر کنند.

وی گفت: آنها برای سلامتی عمومی سخت تلاش می کنند و شب های بی خوابی را سپری می کنند. آنها نیاز به انگیزه دارند و ما می خواستیم با این آیه به آنها انگیزه  بدهیم و می خواستیم نشان دهیم که جامعه مسلمانان در اینجا نیز در کنار آنها است.

روز چهارشنبه ، مقامات بهداشت گفتند که تعداد مرگ و میرها در هلند ناشی از ویروس کرونا ۱۳۴ نفر بیشتر شده و به ۱۱۷۳ نفر رسیده است.   

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =