پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ | Aug 6, 2020
سید محمود علوی

حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین علوی گفت: سربازان گمنام آقا امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) تحت رهبری هوشمندانه ی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (حفظه الله) تحرکات موذیانه و مزورانه ی امپریالیست جنایتکار، صهیونیست غاصب و دشمنان قسم خورده ی دین و ملت را بی وقفه تحت اشراف اطلاعاتی قرار داده و لحظه ای از انجام وظایف الهی و ذاتی خویش غفلت نخواهند ورزید.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از تهران، حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی، وزیر اطلاعات، به مناسبت هفتم تیرماه و تبریک هفته قوه قضائیه پیامی صادر کرد.

متن پیام وزیر اطلاعات به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت ایران در این فاجعه ی بزرگ ۷۲ تن بیگناه به عدد شهدای کربلا از دست داد. حضرت  امام خمینی (ره)

هفتم تیر، خاطره ی شهادت مظلومانه ی آیت الله دکتر سید محمد حسینی بهشتی و ۷۲ تن از یاران بیگناه انقلاب اسلامی را یادآوری می کند که ناجوانمردانه، بدست ناپاک منافقین نوکر مآب اجنبی پرست، در زیر آوار خیانت و جنایت دهشتناک، وضوی خون گرفتند و دریغا از مدافعین دروغین حقوق بشری که آوازه ی فریبنده و مکارانه شان گوش فلک را کر نموده، در کمال خونسردی و خرسندی لب از لب نگشودند تا شادمانه نظاره گر رقم خوردن حادثه ای تلخ و ضد انسانی در تاریخ باشند.

به فرموده ی امام راحل «بهشتی یک ملت بود برای این ملت» و ما به اعتبار عشق و ارادت به این نظام مقدّس و شهدای عزیزمان، برآنیم تا خاطره ی تلخ خون به ناحق ریخته شده ی یک ملت را همواره زنده نگه داریم و اجازه ندهیم در غوغای شبیخون فرهنگی این اقدام جنایتکارانه به بوته ی فراموشی سپرده شود و بر این عقیده پایبندیم که به لطف و مدد الهی، تا محو و ریشه کنی ظلم ستم پیشه گان و به منصه ی ظهور رساندن اهداف والای اسلام، راه فروزان شهدایمان را با ابهّت و صلابت ادامه دهیم.

یقیناً سربازان گمنام آقا امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) تحت رهبری هوشمندانه ی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (حفظه الله) تحرکات موذیانه و مزورانه ی امپریالیست جنایتکار، صهیونیست غاصب و دشمنان قسم خورده ی دین و ملت را بی وقفه تحت اشراف اطلاعاتی قرار داده و لحظه ای از انجام وظایف الهی و ذاتی خویش غفلت نخواهند ورزید.

با درود به روان پاک امام راحل و ارواح مطهر شهدا، فرا رسیدن هفته ی بزرگداشت قوه ی قضائیه را گرامی داشته، از پیشگاه خداوند دادگستر برای ریاست محترم، قضات صدیق و کارکنان سخت کوش آن قوه، موفقیت روز افزون مسئلت می نمایم.

سید محمود علوی

وزیر اطلاعات

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8